LED light arrow 60X60 cm 12/24V 8X L2H, EN 12352
8 X LED MO102 EN12352 Class L2H.
1400 cd each light
Dimensions: 60x60 cm
12V / 24V Power supply for car battery
The arrow can be permanently attached to the rear of the vehicle using rubber mounts (included) or magnetic mounts. Optional accessories.
Including two small switches (on / off mode and day / night mode)
| Certification |
|
|---|---|
| Voltage | 12/24V |
| Shine time | O0 |
| Length | 600 mm |
| Photo-sensitive switching elements | A0 |
| Voltage indicator | I0 |
| Frequency | F1 |
| Colorimetric properties | C2 |
| Mechanical strength | M1 |
| Area of light field | P0 |
| Retroreflectivity | R0 |
| Fixing system | S0 |
| Heat resistance | T2 |
| Class of warning lights | L2H |
| Height | 600 mm |
| Manufacturing company | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Address | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |




