LED světelná šipka 60X60 cm 12/24V 8X L2H, EN 12352
8 X LED MO102 EN12352 Třída L2H.
1400 cd každé světlo
Rozměry: 60x60 cm
12V / 24V Napájení na autobaterii
Šipka může být trvale připevněna k zadní části vozidla pomocí gumových držáků (součástí balení) nebo magnetickými držáky. Volitelné příslušenství.
Včetně dvou malých spínačů (režim zapnuto / vypnuto a režim den / noc)
| Homologace |
|
|---|---|
| Napětí | 12/24V |
| Doba svitu | O0 |
| Délka | 600 mm |
| Fotocitlivé spínací prvky | A0 |
| Indikátor napětí | I0 |
| Kmitočet | F1 |
| Kolorometrické vlastnosti | C2 |
| Mechanická pevnost | M1 |
| Plocha světelného pole | P0 |
| Retroreflexe | R0 |
| Systém upevnění | S0 |
| Tepelná odolnost | T2 |
| Třída výstražných světel | L2H |
| Výška | 600 mm |
| Výrobní společnost | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Adresa | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |




