Lovecká kamera PNI Hunting 550C s pripojením na internet 4G LTE vrátane nabíjateľnej batérie s kapacitou 8000 mAh
|
|
Živý zvuk a video cez aplikáciu Tuya SmartLovecká kamera PNI Hunting 550C kombinuje kvalitu a spoľahlivosť siete 4G s prenosovou rýchlosťou, ktorú umožňuje. Kamera tak okamžite odosiela upozornenia s fotografiami do mobilnej aplikácie. Bez ohľadu na to, ako ďaleko ste, môžete v aplikácii použiť funkciu „živé video“ na nepriamy prístup ku kamere a vidieť a počuť, čo sa deje v monitorovanej oblasti. |
Vstavaná batéria s kapacitou 8000 mAhKamera PNI Hunting 550C je vybavená lítium-iónovou batériou s kapacitou 8000 mAh, ktorá umožňuje dlhú prevádzku kamery. V porovnaní s inými poľovníckymi kamerami, ktoré používajú batérie typu AA, je poľovnícka kamera PNI ekologickejšia. V pohotovostnom režime môže kamera fungovať až 12 mesiacov. Z dlhodobého hľadiska tak ušetríte čas a peniaze. |
|
|
|
Rozlíšenie videa 4KKamera nahráva videá v úžasnom rozlíšení 4K. Úžasné detaily, jasnosť a vernosť farieb. Ak chcete optimalizovať ukladanie a prenos obrázkov, môžete v ponuke fotoaparátu nastaviť nižšie rozlíšenia: 2K / 1080P / 720P / VGA. |
Nočné videnie. 56 IR LED. Dosah IR až 30 mVďaka 56 infračerveným LED diódam poskytuje kamera silné infračervené svetlo na zachytenie jasných obrázkov aj vo veľmi slabých svetelných podmienkach alebo v úplnej tme. Vďaka kombinovanej činnosti PIR senzora a IR LED diód môžete zachytiť detaily divokej zveri aj v noci. . |
|
|
|
Rozlíšenie fotografie 36 MPFotoaparát zachytáva snímky s rozlíšením 36 MP, ktoré ponúkajú kvalitnejšie vizuálne detaily, živšie farby a pôsobivejšie scény. S vyšším rozlíšením môžete snímky priblížiť bez straty ich ostrosti. Kamery s vyšším rozlíšením dokážu poskytnúť lepší výkon v podmienkach s nízkym osvetlením, pretože každý pixel dokáže zachytiť viac svetla. Preto PNI Hunting 550C produkuje lepší obraz v tme v porovnaní s inými kamerami s rozlíšením fotografií 24 MP. |
Videoprezentácia |
|
Lovecká kamera PNI Hunting 550C 4G LTE internetNáhradná batéria PNI PB 550C RO |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT550C |
| Farba | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP IMX335 |
| Nočné videnie | až 30 m |
| Objektív | 4 mm, F/1.6 |
| LCD displej | 2.4" |
| IR LED | 56 ks (čierne, maskované) |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | MP4 / H.265 |
| Dĺžka videa | 5 / 10 / 30 / 60 / 90 s |
| Rýchlosť spúšte | 0.3 s |
| Interval snímania | 1/10 s, 1 / 3 / 5 / 10 / 15 / 30 min |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozmery | 105 × 65 × 145 mm |
| Hmotnosť | 622 g |
| Napájanie | Zabudovaná Li-Ion 8000 mAh / externé 12V DC |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| Krytie | IP65 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 36 / 30 / 24 / 20 / 16 / 12 / 8 / 5 / 3 MP |
| Rozlíšenie video | 4K / 2K / 1080P / 720P / VGA |
| Odosielanie snímok | Áno, cez aplikáciu |
| Mikrofón | — |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video / Timelapse |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | Nastaviteľný 0.3 – 30 m |
| PIR uhol | 120° |
| Sekvenčné snímanie | 1–9 snímok |
| GSM | 4G |
| Vzdialené nastavenie | Áno, Tuya Smart |
| Aplikácia | Tuya Smart |
| Uhol záberu | 120° |
| Spotreba v pohotovosti | 1 mA |
| Maximálna spotreba | 300 mA |
| Konektivita | |
| USB | Áno, mini USB |
| Slot karta | SD max. 256 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| Napájací adaptér | Áno |
| RCA kábel | Áno |
| Anténa GPRS | Áno |
| Upevňovací popruh | Áno |
| USB kľúč | Áno |
| Akumulátor | Áno, Li-Ion 8000 mAh |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Spôsob pripojenia |
|
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 5mp, 3MP, 8MP, 12MP, 16MP, 24MP, 36MP, 30MP, 20MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080, 1920×1080, 3840×2160, 1280x720 |
| Aplikácia | TUYA Smart |
| Pamäť | Slot SD max256gb |
| Zorný uhol | 120° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |













































