Lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO, 24 MP, s 4G pripojením na internet, GPS, uhol záberu 60°
Imagini surprinzatoare dezvaluie secretele vietii salbaticeSenzorul de miscare incorporat, declanseaza inregistrarea doar atunci cand camera detecteaza miscare. Pentru a evita alarme false, acordati atentie deosebita locului de instalare a camerei. Indepartati din campul vizual al acesteia crengi sau alte elemente care prin miscarea lor ar putea cauza declansarea camerei. Unghiul PIR de 45 grade, viteza de declansare de minim 0.4 secunde si maxim 5 poze consecutive asigura captarea tuturor detaliilor si a intregii actiuni. Senzorul CMOS color, fotografiile de maxim 24MP, inregistrarile video full HD 1080P in culori vii si luminoase pe timp de zi (alb-negru pe timp de noapte) si modul de fotografiere multipla ofera o experienta vizuala de neuitat. Fie ca va supravegheati casa, gradina sau ferma, fie ca urmariti si monitorizati viata si obiceiurile animalelor salbatice, camera PNI Hunting 480C PRO este solutia cea mai potrivita. Cu dimensiuni reduse, carcasa cu aspect de camuflaj si leduri cu luminozitate reglabila (High/Low), camera de vanatoare PNI Hunting 480C PRO devine aproape imposibil de depistat. Clasa IP66 asigura protectia camerei la praf, ploaie si umezeala.
|
|
Trimite foto (24MP) si video (1080P HD video) pe email sau telefonCand detecteaza miscare, camera de vanatoare PNI Hunting 480C PRO poate trimite foto catre maxim 4 numere de telefon prin MMS si foto sau video catre 4 adrese de e-mail prin SMTP. Fotografiile trimise prin SMTP si FTP / FTPS au dimensiune selectabila: Small (640x480), Bigger (1920x1440) sau Original (5M/8M/12M/24M) in functie de setarile Image Size din meniul camerei. Novou funkciou je odosielanie cez FTPS, čo je bezpečný spôsob prenosu fotografií, ktorý zaisťuje šifrovanie a vysokú bezpečnosť údajov. |
|
Jasný obraz vo dne aj v noci. Infračervená technológia „No Glow“ (bez odrazov)Lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO má všetky nástroje, ktoré potrebuje aj neskúsený používateľ: LCD displej na programovanie kamery, IR LED diódy pre nočné nahrávanie, snímač pohybu na aktiváciu kamery iba vtedy, keď okolo nej prechádzajú zvieratá, úzkouhlý objektív (60°) pre vysokú presnosť a rozlíšenie a slot pre kartu micro SD s kapacitou až 32 GB na ukladanie záznamov (karta micro SD nie je súčasťou balenia). Odporúčanie: pred použitím kartu SD/micro SD naformátujte.
|
|
GSM 4G modulVďaka vstavanému 4G modulu a 4G SIM karte odosiela kamera PNI Hunting 480C PRO fotografie vo veľkom formáte na e-mail a FTP alebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) do mobilného telefónu. Prostredníctvom bezplatnej aplikácie Trail Camera (Android / iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia kamery a získavať snímky v reálnom čase na diaľku. - Pridajte názov a telefónne číslo SIM karty do mobilnej aplikácie Trail Camera . - Skopírujte nastavenia nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými. - Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla Odoslať . - Kamera odpovie SMS správou „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“. - Zadajte príkaz z aplikácie Získať obrázok : a dostanete rovnakú SMS správu „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“ a e-mail s obrázkom nasnímaným fotoaparátom. - Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál - a kameru je potrebné vziať do otvoreného poľa. Počkajte, kým sa objavia aspoň 2 signálne čiarky. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
|
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

Videoprezentácia |
|
Poľovnícka kamera PNI Hunting 480C PRO v anglickej verziiPoľovnícka kamera PNI Hunting 480C PROBezpečnostné puzdro pre loveckú kameru PNI Hunting 480C PRO |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU480C-PRO |
| Farba | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=2.0; FOV=60° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | Áno, 60 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozmery | 125 × 75 × 85 mm |
| Hmotnosť | 260 g |
| Napájanie | 8× AA batérie / akumulátory |
| Typ batérií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| GPRS | Nie |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofón | Áno |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR uhol | 45° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Vzdialené nastavenie | Áno, aplikácia |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Uhol záberu | 60° |
| Konektivita | |
| USB | Áno |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Anténa GPRS | Áno, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Áno |
| SIM adaptér | Áno |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | Akumulátor |
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 5mp, 24MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 60° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |














































