Lovecká kamera PNI Hunting 400C 12 MP s pripojením na internet cez 4G LTE, GPS, FTP, rozlíšením 1080p a nočným videním
|
|
|
12MP FullHD poľovnícka kameraLovecká kamera PNI Hunting 400C je vhodná pre poľovníkov aj milovníkov divokej zveri. Táto kamera aktivovaná pohybom zachytáva snímky vo dne aj v noci vždy, keď sa zviera dostane do jej zorného poľa. Základné vlastnosti tejto poľovníckej kamery: |
|
|
|
|
Posielajte fotografie (12MP) a videá ( 1080P HD video ) na e-mail alebo telefónKeď sa zistí pohyb, poľovnícka kamera PNI Hunting 400C dokáže odoslať fotografie na 4 telefónne čísla prostredníctvom MMS a fotografie alebo videá na 4 e-mailové adresy prostredníctvom SMTP. Fotografie odoslané cez SMTP a FTP majú voliteľnú veľkosť: Malá (640x480), Väčšia (1920x1440) alebo Originálna (5M/8M/12M v závislosti od nastavení Veľkosť obrázka v ponuke kamery). |
|
|
|
|
Jasný obraz vo dne aj v noci. Infračervená technológia „No Glow“ (bez odrazov)57 nereflexných LED diód zaisťuje jasný obraz v noci do vzdialenosti až 20 metrov. Lovecká kamera PNI Hunting 400C sa ľahko inštaluje a konfiguruje a dokáže nahradiť celé dni čakania v úkrytoch, aby zachytila scény s divokou zverou. Vďaka rýchlosti uzávierky 0,4 sekundy a až 5 po sebe idúcim fotografiám máte všetky šance zachytiť úžasné snímky tajného života prírody. |
|
|
|
|
Viacnásobné použitieLovecká kamera PNI Hunting 400C sa dá použiť na sledovanie divokej zveri, ale aj na sledovanie domácností, fariem alebo poľovníctva. Krytie IP66 zaisťuje ochranu kamery pred prachom, vlhkosťou, blatom alebo pieskom. Kamerou PNI Hunting 400C tak môžete používať za akýchkoľvek podmienok. Rozlíšenie Full HDOkrem toho, vďaka vstavanému režimu 4G a 4G SIM karte, odosiela fotoaparát veľkoformátové fotografie na e-mail a FTP server a MMS fotografie (640x480) na mobilný telefón. Pomocou bezplatnej aplikácie (pre zariadenia so systémom Android aj iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia fotoaparátu a na diaľku získavať snímky v reálnom čase z aplikácie. - Pridajte telefónne číslo karty do aplikácie Trail Camera pre smartfóny. - Skopírujte nastavenia uvedené nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými. - Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla odoslať. - Kamera odpovie SMS správou „ SMS príkazy boli úspešne vykonané! “ . - Zadajte objednávku z aplikácie Získať fotografiu : a dostanete rovnakú SMS správu a e-mail s fotografiou nasnímanou fotoaparátom. - Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál – a kameru je potrebné vziať na otvorené pole, kde by sa mali objaviť aspoň 2 signálne pruhy. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
|
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

Videoprezentácia |
|
Video - Poľovnícka kamera PNI Hunting 400C 12MP 4G LTE, GPS, odosiela video a fotografie e-mailomLovecká kamera PNI Hunting 400C, 12MP, 4G, nočné videnieLovecká kamera PNI Hunting 400C 12MP s 4G LTE, GPS, Full 1080PPoľovnícka kamera PNI Hunting 400C s modulom 4G, bezdrôtovým pripojením LTE |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT400C |
| Farba | Maskáčová |
| Podpora | https://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=32&t=2716 |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" farebný |
| IR LED | horné: 27 ks / spodné: 30 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ +60°C |
| Skladovacia teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozmery | 148 × 117 × 78 mm |
| Hmotnosť | 448 g |
| Napájanie | 12× AA batérie / DC 12V |
| Typ batérií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| GPRS | Áno |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 12MP (4032 × 3024) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofón | Áno |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR uhol | 100° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Diaľkové nastavenie | Áno (mobilná aplikácia) |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Konektivita | |
| USB | Áno |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| GPRS anténa | Áno, 2 ks |
| SIM adaptér | Áno |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 5mp, 12MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 100° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |















































