Lovecká kamera PNI Hunting 550C s připojením k internetu 4G LTE včetně dobíjecí baterie 8000 mAh
|
|
Živé audio a video prostřednictvím aplikace Tuya SmartLovecká kamera PNI Hunting 550C kombinuje kvalitu a spolehlivost 4G sítě s přenosovou rychlostí, kterou umožňuje. Fotoaparát tak okamžitě odesílá upozornění na fotografie do mobilní aplikace. Bez ohledu na to, jak daleko jste, můžete pomocí funkce „živé video“ v aplikaci přistupovat nepřímo ke kameře a vidět a slyšet, co se děje ve sledovaném prostoru. |
Vestavěná baterie 8000mAhPNI Hunting 550C je vybaven 8000mAh Li-Ion baterií, která umožňuje kameře pracovat po dlouhou dobu. Ve srovnání s jinými loveckými kamerami, které používají AA baterie, je lovecká kamera PNI šetrnější k životnímu prostředí. V pohotovostním režimu může kamera pracovat až 12 měsíců. Z dlouhodobého hlediska tedy ušetříte čas i peníze. |
|
|
|
Rozlišení videa 4KKamera nahrává videa v ohromujícím rozlišení 4K. Velkolepé detaily, jasnost, věrnost barev. Pokud chcete optimalizovat ukládání a přenos snímků, můžete z nabídky fotoaparátu nastavit nižší rozlišení: 2K / 1080P / 720P / VGA. |
Noční viditelnost. 56 IR LED. IR vzdálenost až 30 mKamera se svými 56 IR LED diodami poskytuje silné infračervené světlo pro zachycení čistých snímků při velmi slabém osvětlení nebo úplné tmě. Díky kombinované činnosti PIR senzoru a IR LED můžete zachytit detaily divoké zvěře i v noci. . |
|
|
|
Rozlišení fotografie 36 MPKamera pořizuje snímky s rozlišením 36 MP a nabízí více vysoce kvalitních vizuálních detailů, živější barvy a působivější scény. S vyšším rozlišením můžete snímky přiblížit, aniž byste ztratili velkou část ostrosti. Kamery s vyšším rozlišením mohou poskytovat lepší výkon při slabém osvětlení, protože každý pixel dokáže zachytit více světla. PNI Hunting 550C tedy produkuje lepší snímky ve tmě než jiné fotoaparáty s rozlišením fotografií 24 MP. |
Video prezentace |
|
Spare battery PNI PB 550C, Li Ion EN |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT550C |
| Barva | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP IMX335 |
| Noční vidění | až 30 m |
| Objektiv | 4 mm, F/1.6 |
| LCD displej | 2.4" |
| IR LED | 56 ks (černé, maskované) |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | MP4 / H.265 |
| Délka videa | 5 / 10 / 30 / 60 / 90 s |
| Rychlost spouště | 0.3 s |
| Interval snímání | 1/10 s, 1 / 3 / 5 / 10 / 15 / 30 min |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 105 × 65 × 145 mm |
| Hmotnost | 622 g |
| Napájení | Vestavěná Li-Ion 8000 mAh / externí 12V DC |
| Minimální osvětlení | 0 Lux |
| Krytí | IP65 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 36 / 30 / 24 / 20 / 16 / 12 / 8 / 5 / 3 MP |
| Rozlišení video | 4K / 2K / 1080P / 720P / VGA |
| Odesílání snímků | Ano, přes aplikaci |
| Mikrofon | — |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video / Timelapse |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | Nastavitelný 0.3 – 30 m |
| PIR úhel | 120° |
| Sekvenční snímání | 1–9 snímků |
| GSM | 4G |
| Vzdálené nastavení | Ano, Tuya Smart |
| Aplikace | Tuya Smart |
| Úhel záběru | 120° |
| Spotřeba v pohotovosti | 1 mA |
| Maximální spotřeba | 300 mA |
| Konektivita | |
| USB | Ano, mini USB |
| Slot karta | SD max. 256 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| Napájecí adaptér | Ano |
| RCA kabel | Ano |
| Anténa GPRS | Ano |
| Upevňovací popruh | Ano |
| USB flash disk | Ano |
| Akumulátor | Ano, Li-Ion 8000 mAh |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 5MP, 3MP, 8MP, 12MP, 16MP, 24MP, 36MP, 30MP, 20MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080, 2560×1920, 3840×2160, 1280x720 |
| Aplikace | TUYA Smart |
| Uložiště | Slot SD max256gb |
| Zorný úhel | 120° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |













































