Súprava loveckej kamery PNI Hunting 400C PRO 24 MP s akumulátorom 7,2 Ah a napájacím káblom
|
|
|
Prekvapujúce obrázky odhaľujú tajomstvá divokej zveriVstavaný snímač pohybu spustí nahrávanie iba vtedy, keď kamera zaznamená pohyb. Aby ste predišli falošným poplachom, venujte zvláštnu pozornosť umiestneniu kamery. Odstráňte z jej zorného poľa konáre alebo iné prvky, ktoré by mohli spôsobiť spustenie kamery svojím pohybom. 100-stupňový uhol PIR, rýchlosť uzávierky 0,5 sekundy a maximálne 5 po sebe idúcich fotografií zabezpečujú zachytenie všetkých detailov a celej akcie. Farebný CMOS snímač, 5MP fotografie, videozáznamy v rozlíšení Full HD 1080P v živých a jasných farbách počas dňa (čiernobiele v noci) a režim viacerých snímok ponúkajú nezabudnuteľný vizuálny zážitok. Či už sledujete svoj domov, záhradu alebo farmu, alebo sledujete a monitorujete život a zvyky divých zvierat, kamera PNI Hunting 400C PRO je tým najvhodnejším riešením. Vďaka malým rozmerom, maskáčovému krytu a nastaviteľnému jasu LED diód (vysoký/nízky) je poľovnícka kamera PNI Hunting 400C PRO takmer neviditeľná. Trieda krytia IP66 zaisťuje ochranu kamery pred prachom, dažďom a vlhkosťou.
|
|
|
|
|
Pošlite fotografiu (24MP) a video ( 1080P HD video ) e-mailom alebo telefonickyKeď rozpozná pohyb, poľovnícka kamera PNI Hunting 400C PRO dokáže odoslať fotografie na 4 telefónne čísla prostredníctvom MMS a fotografie alebo videá na 4 e-mailové adresy prostredníctvom SMTP. Fotografie odoslané cez SMTP a FTP/FTPS majú voliteľnú veľkosť: Malá (640x480), Väčšia (1920x1440) alebo Originálna (5M / 8M / 12M / 24M) v závislosti od nastavení Veľkosť obrázka v ponuke fotoaparátu. Novou funkciou je odosielanie cez FTPS, čo je bezpečný spôsob prenosu fotografií, ktorý zaisťuje šifrovanie a vysokú bezpečnosť údajov. |
|
|
|
|
Jasný obraz vo dne aj v noci. Infračervená technológia „No Glow“ (bez odrazov)Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO má všetky nástroje, ktoré potrebuje aj neskúsený používateľ: LCD displej na programovanie kamery, IR LED diódy pre nočné nahrávanie, snímač pohybu na aktiváciu kamery iba vtedy, keď okolo nej prechádzajú zvieratá, širokouhlý objektív (100°) a slot na kartu micro SD s kapacitou až 32 GB na ukladanie záznamov (karta micro SD nie je súčasťou balenia). Odporúčanie: pred použitím kartu micro SD naformátujte.
|
|
|
|
|
GSM 4G modulVďaka vstavanému 4G modulu a 4G SIM karte odosiela kamera PNI Hunting 400C PRO fotografie vo veľkom formáte na e-mail a FTP alebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) do mobilného telefónu. Prostredníctvom bezplatnej aplikácie Trail Camera (Android / iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia kamery a získavať snímky v reálnom čase na diaľku. - Pridajte telefónne číslo SIM karty do mobilnej aplikácie Trail Camera . - Skopírujte nastavenia nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými. - Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla Odoslať . - Kamera odpovie SMS správou „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“. - Zadajte príkaz z aplikácie Získať obrázok : a dostanete rovnakú SMS správu „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“ a e-mail s obrázkom nasnímaným fotoaparátom. - Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál - a kameru je potrebné vziať do otvoreného poľa. Počkajte, kým sa objavia aspoň 2 signálne čiarky. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
|
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

Aktualizácia firmvéru apríl 2025
• Novú verziu firmvéru, ktorá umožňuje zmenu ID kamery pomocou SMS príkazu, si môžete stiahnuť z tejto stránky https://s9.ro/2boi.
• Postup na vytvorenie SMS príkazov, ktoré je možné odoslať do poľovníckej kamery, si môžete stiahnuť z tejto stránky https://s9.ro/2bt1 .
• Aplikáciu Trail Camera pre Android si môžete stiahnuť tu .
Postup aktualizácie firmvéru:
1) Rozbaľte balík s aktualizáciou firmvéru na SD kartu.
2) Skopírujte 2 súbory z balíka s aktualizáciou softvéru do koreňového adresára SD karty fotoaparátu. Po skopírovaní znova vložte SD kartu do fotoaparátu.
3) Zapnite fotoaparát a otvorte ponuku Nastavenie, potom kliknite na Menu pre vstup do Menu—>Iné—>Aktualizácia firmvéru—>Softvér—>áno.
4) Na obrazovke sa zobrazí „Prosím, čakajte...“, čo znamená, že prebieha aktualizácia softvéru. V tomto momente sa uistite, že ste nevypínali napájanie a počas tohto procesu nevypínali fotoaparát.
5) Po dokončení aktualizácie sa fotoaparát automaticky reštartuje. Správnu verziu softvéru môžete skontrolovať v Menu—>O aplikácii—>Dlho stlačte tlačidlo so šípkou doprava na 10 sekúnd -> Ak sa na obrazovke zobrazí kód „5MR3POwF334“, Aktualizácia softvéru SD karty je dokončená.
Bežné SMS príkazy po tejto aktualizácii firmvéru:
1) Aktivujte ID kamery: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0#0#0#VYP#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1# MOJA KAMERA000001 #VYP#0#0#0#0$
2) Formát SD karty: $21*1#1$
3) GPS ZAP: $10*13#0#0#0#VYP #1 #0#1#1#1#0#0#0#0$
4) PIR senzor VYPNUTÝ: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0 # 1 #0#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1#VYP#VYP#0#0#0#0$
5) Reštartujte kameru:
14 dolárov*1#1 dolárov
6) Nastavenia e-mailu: pre príjem e-mailov
Predvolený parameter:
$08*8#email1#email2#email3#email4#0#0#0#0#0$
7) Nastavte e-mailový server: na odosielanie e-mailov
$07*5#mail.gmail.com#5550# kamera1@gmail.com #hesloxxx#2$
PNI-ACC712 - Akumulátor AGM MW 7.2-12 12V / 7.2Ah
|
Charakteristické vlastnosti: typ VLRA - bezúdržbový, použitie v akejkoľvek polohe, dlhá životnosť, vysoká účinnosť (vo vzťahu k kapacite vs. veľkosti), nízka miera samovybíjania. 7,2 MW-12S je olovená batéria, ktorá po inštalácii funguje bez údržby. Plyny vznikajúce počas procesu nabíjania sa vo vnútri utesnenej skrinky premieňajú na vodu, čím sa eliminuje potreba dopĺňania batérie. Vďaka technológii AGM „Absorbed Glass Mat“ je elektrolyt oddelený do priehradiek vyrobených zo sklenených vlákien, a preto je možné batériu používať v akejkoľvek požadovanej polohe. Batéria bola navrhnutá na použitie v zariadeniach ako záložný zdroj energie. V prípade potreby je samozrejme možné ju použiť aj ako zdroj energie pre prenosné zariadenia. Konečné nabíjacie napätie je 14,4 - 15 VDC. |
Batéria AGM MW 7.2-12 12V / 7.2Ah
|
PNI-CAB-CV - Napájací kábel s batériou pre poľovnícke kamery, dĺžka 1,5 m, hrúbka zástrčky 4 mm, PNI 400C, PNI 350C, PNI 280, 400C PRO, 550C
|
|
PoužitieTento kábel umožňuje napájať poľovnícku kameru z externej 12V / 7Ah batérie, čím sa dosiahne väčšia autonómia. Na jednom konci je kábel vybavený špeciálnym napájacím konektorom pre 4 mm hrubé lovecké kamery PNI (ako napríklad PNI Hunting 400C, PNI Hunting 480C, PNI Hunting 350C) a na druhom konci je vybavený 2 konektormi na pripojenie batérie. Kábel je dostatočne dlhý (1,5 metra), aby bolo možné batériu umiestniť na bezpečné miesto, mimo poľovníckej kamery. |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU400PRO |
| Farba | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horné: 27 ks / spodné: 32 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozmery | 115 × 74 × 147 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Napájanie | 12× AA batérie / DC 12V |
| Typ batérií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| GPRS | Áno |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofón | Áno |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR uhol | 100° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Diaľkové ovládanie | Áno, cez SMS |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Uhol záberu | 100° |
| Konektivita | |
| USB | Áno |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| GPRS anténa | Áno, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Áno |
| SIM adaptér | Áno |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-ACC712 |
| Názov | AGM akumulátor MW 7.2-12 |
| Parametre batérie | |
| Kapacita | 7.2 Ah |
| Menovité napätie | 12 V |
| Typ batérie | AGM VRLA |
| Rozmery | 151 × 65 × 94 mm |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ +50°C |
| Vnútorný odpor | 35 mΩ (plne nabitá) |
| Konektory | Fast-on 187 (T1) |
| Max. nabíjací prúd | 2 A |
| Max. vybíjací prúd (5 s) | 80 A |
| Obsah balenia | |
| Batéria | 1 ks |
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-CAB-CV |
| Obecná charakteristika | |
| Rozmery: | Dĺžka: 1,5m |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Spôsob pripojenia |
|
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 5mp, 12MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 100° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |

































