Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO 24 MP s pripojením na internet 4G LTE a GPS, rozlíšenie 1080p, nočné videnie
|
|
|
Prekvapujúce obrázky odhaľujú tajomstvá divokej zveriVstavaný snímač pohybu spustí nahrávanie iba vtedy, keď kamera zaznamená pohyb. Aby ste predišli falošným poplachom, venujte zvláštnu pozornosť umiestneniu kamery. Odstráňte z jej zorného poľa konáre alebo iné prvky, ktoré by mohli spôsobiť spustenie kamery svojím pohybom. 100-stupňový uhol PIR, rýchlosť uzávierky 0,5 sekundy a maximálne 5 po sebe idúcich fotografií zabezpečujú zachytenie všetkých detailov a celej akcie. Farebný CMOS snímač, 5MP fotografie, videozáznamy v rozlíšení Full HD 1080P v živých a jasných farbách počas dňa (čiernobiele v noci) a režim viacerých snímok ponúkajú nezabudnuteľný vizuálny zážitok. Či už sledujete svoj domov, záhradu alebo farmu, alebo sledujete a monitorujete život a zvyky divých zvierat, kamera PNI Hunting 400C PRO je tým najvhodnejším riešením. Vďaka malým rozmerom, maskáčovému krytu a nastaviteľnému jasu LED diód (vysoký/nízky) je poľovnícka kamera PNI Hunting 400C PRO takmer neviditeľná. Trieda krytia IP66 zaisťuje ochranu kamery pred prachom, dažďom a vlhkosťou.
|
|
|
|
|
Pošlite fotografiu (24MP) a video ( 1080P HD video ) e-mailom alebo telefonickyKeď rozpozná pohyb, poľovnícka kamera PNI Hunting 400C PRO dokáže odoslať fotografie na 4 telefónne čísla prostredníctvom MMS a fotografie alebo videá na 4 e-mailové adresy prostredníctvom SMTP. Fotografie odoslané cez SMTP a FTP/FTPS majú voliteľnú veľkosť: Malá (640x480), Väčšia (1920x1440) alebo Originálna (5M / 8M / 12M / 24M) v závislosti od nastavení Veľkosť obrázka v ponuke fotoaparátu. Novou funkciou je odosielanie cez FTPS, čo je bezpečný spôsob prenosu fotografií, ktorý zaisťuje šifrovanie a vysokú bezpečnosť údajov. |
|
|
|
|
Jasný obraz vo dne aj v noci. Infračervená technológia „No Glow“ (bez odrazov)Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO má všetky nástroje, ktoré potrebuje aj neskúsený používateľ: LCD displej na programovanie kamery, IR LED diódy pre nočné nahrávanie, snímač pohybu na aktiváciu kamery iba vtedy, keď okolo nej prechádzajú zvieratá, širokouhlý objektív (100°) a slot na kartu micro SD s kapacitou až 32 GB na ukladanie záznamov (karta micro SD nie je súčasťou balenia). Odporúčanie: pred použitím kartu micro SD naformátujte.
|
|
|
|
|
GSM 4G modulVďaka vstavanému 4G modulu a 4G SIM karte odosiela kamera PNI Hunting 400C PRO fotografie vo veľkom formáte na e-mail a FTP alebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) do mobilného telefónu. Prostredníctvom bezplatnej aplikácie Trail Camera (Android / iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia kamery a získavať snímky v reálnom čase na diaľku. - Pridajte telefónne číslo SIM karty do mobilnej aplikácie Trail Camera . - Skopírujte nastavenia nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými. - Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla Odoslať . - Kamera odpovie SMS správou „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“. - Zadajte príkaz z aplikácie Získať obrázok : a dostanete rovnakú SMS správu „SMS príkazy boli úspešne vykonané!“ a e-mail s obrázkom nasnímaným fotoaparátom. - Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál - a kameru je potrebné vziať do otvoreného poľa. Počkajte, kým sa objavia aspoň 2 signálne čiarky. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
|
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

Aktualizácia firmvéru apríl 2025
• Novú verziu firmvéru, ktorá umožňuje zmenu ID kamery pomocou SMS príkazu, si môžete stiahnuť z tejto stránky https://s9.ro/2boi.
• Postup na vytvorenie SMS príkazov, ktoré je možné odoslať do poľovníckej kamery, si môžete stiahnuť z tejto stránky https://s9.ro/2bt1 .
• Aplikáciu Trail Camera pre Android si môžete stiahnuť tu .
Postup aktualizácie firmvéru:
1) Rozbaľte balík s aktualizáciou firmvéru na SD kartu.
2) Skopírujte 2 súbory z balíka s aktualizáciou softvéru do koreňového adresára SD karty fotoaparátu. Po skopírovaní znova vložte SD kartu do fotoaparátu.
3) Zapnite fotoaparát a otvorte ponuku Nastavenie, potom kliknite na Menu pre vstup do Menu—>Iné—>Aktualizácia firmvéru—>Softvér—>áno.
4) Na obrazovke sa zobrazí „Prosím, čakajte...“, čo znamená, že prebieha aktualizácia softvéru. V tomto momente sa uistite, že ste nevypínali napájanie a počas tohto procesu nevypínali fotoaparát.
5) Po dokončení aktualizácie sa fotoaparát automaticky reštartuje. Správnu verziu softvéru môžete skontrolovať v Menu—>O aplikácii—>Dlho stlačte tlačidlo so šípkou doprava na 10 sekúnd -> Ak sa na obrazovke zobrazí kód „5MR3POwF334“, Aktualizácia softvéru SD karty je dokončená.
Bežné SMS príkazy po tejto aktualizácii firmvéru:
1) Aktivujte ID kamery: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0#0#0#VYP#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1# MOJA KAMERA000001 #VYP#0#0#0#0$
2) Formát SD karty: $21*1#1$
3) GPS ZAP: $10*13#0#0#0#VYP #1 #0#1#1#1#0#0#0#0$
4) PIR senzor VYPNUTÝ: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0 # 1 #0#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1#VYP#VYP#0#0#0#0$
5) Reštartujte kameru:
14 dolárov*1#1 dolárov
6) Nastavenia e-mailu: pre príjem e-mailov
Predvolený parameter:
$08*8#email1#email2#email3#email4#0#0#0#0#0$
7) Nastavte e-mailový server: na odosielanie e-mailov
$07*5#mail.gmail.com#5550# kamera1@gmail.com #hesloxxx#2$
Videoprezentácia |
|
Bezpečnostné puzdro pre loveckú kameru PNI Hunting 400C ROPoľovnícka kamera PNI Hunting 400C PRO 24MP RO |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU400PRO |
| Farba | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horné: 27 ks / spodné: 32 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozmery | 115 × 74 × 147 mm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Napájanie | 12× AA batérie / DC 12V |
| Typ batérií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| GPRS | Áno |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofón | Áno |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR uhol | 100° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Diaľkové ovládanie | Áno, cez SMS |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Uhol záberu | 100° |
| Konektivita | |
| USB | Áno |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| GPRS anténa | Áno, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Áno |
| SIM adaptér | Áno |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 24MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 100° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |















































