Súprava loveckej kamery PNI Hunting 400C: ochranný kryt, bezpečnostné lanko, akumulátor 7,2 Ah a napájací kábel
|
|
|
12MP FullHD poľovnícka kameraLovecká kamera PNI Hunting 400C je vhodná pre poľovníkov aj milovníkov divokej zveri. Táto kamera aktivovaná pohybom zachytáva snímky vo dne aj v noci vždy, keď sa zviera dostane do jej zorného poľa. Základné vlastnosti tejto poľovníckej kamery: |
|
|
|
|
Posielajte fotografie (12MP) a videá ( 1080P HD video ) na e-mail alebo telefónKeď sa zistí pohyb, poľovnícka kamera PNI Hunting 400C dokáže odoslať fotografie na 4 telefónne čísla prostredníctvom MMS a fotografie alebo videá na 4 e-mailové adresy prostredníctvom SMTP. Fotografie odoslané cez SMTP a FTP majú voliteľnú veľkosť: Malá (640x480), Väčšia (1920x1440) alebo Originálna (5M/8M/12M v závislosti od nastavení Veľkosť obrázka v ponuke kamery). |
|
|
|
|
Jasný obraz vo dne aj v noci. Infračervená technológia „No Glow“ (bez odrazov)57 nereflexných LED diód zaisťuje jasný obraz v noci do vzdialenosti až 20 metrov. Lovecká kamera PNI Hunting 400C sa ľahko inštaluje a konfiguruje a dokáže nahradiť celé dni čakania v úkrytoch, aby zachytila scény s divokou zverou. Vďaka rýchlosti uzávierky 0,4 sekundy a až 5 po sebe idúcim fotografiám máte všetky šance zachytiť úžasné snímky tajného života prírody. |
|
|
|
|
Viacnásobné použitieLovecká kamera PNI Hunting 400C sa dá použiť na sledovanie divokej zveri, ale aj na sledovanie domácností, fariem alebo poľovníctva. Krytie IP66 zaisťuje ochranu kamery pred prachom, vlhkosťou, blatom alebo pieskom. Kamerou PNI Hunting 400C tak môžete používať za akýchkoľvek podmienok. Rozlíšenie Full HDOkrem toho, vďaka vstavanému režimu 4G a 4G SIM karte, odosiela fotoaparát veľkoformátové fotografie na e-mail a FTP server a MMS fotografie (640x480) na mobilný telefón. Pomocou bezplatnej aplikácie (pre zariadenia so systémom Android aj iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia fotoaparátu a na diaľku získavať snímky v reálnom čase z aplikácie. - Pridajte telefónne číslo karty do aplikácie Trail Camera pre smartfóny. - Skopírujte nastavenia uvedené nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými. - Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla odoslať. - Kamera odpovie SMS správou „ SMS príkazy boli úspešne vykonané! “ . - Zadajte objednávku z aplikácie Získať fotografiu : a dostanete rovnakú SMS správu a e-mail s fotografiou nasnímanou fotoaparátom. - Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál – a kameru je potrebné vziať na otvorené pole, kde by sa mali objaviť aspoň 2 signálne pruhy. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
|
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

PNI-CASE400C – Kovové bezpečnostné puzdro PNI Safe Lock pre lovecké kamery PNI Hunting 400C PRO a PNI Hunting 480C PRO
|
|
Ochranné a vandalom odolné kovové puzdro pre loveckú kameru PNI Hunting 400CBezpečnostné puzdro pre poľovnícku kameru je špeciálne navrhnuté na ochranu modelu poľovníckej kamery PNI Hunting 400C. Puzdro je určené na ochranu kamery pred mechanickými otrasmi, údermi, pádmi alebo inými nepríjemnými udalosťami. Je vybavený zapínacím systémom na zadnej strane, ktorý je následne zaistený visiacim zámkom (akýmkoľvek malým visiacim zámkom dostupným na trhu) pre vysokú ochranu. |
Voliteľné dodatočné zabezpečenieAntivandalský kryt je možné voliteľne zabezpečiť produktom, ktorý je možné zakúpiť samostatne: bezpečnostný kábel PNI Smart Lock s visiacim zámkom pre poľovnícke kamery . Systém uzamykania tohto produktu je jednoduchý a umožňuje uzamknúť 2 metre dlhé oceľové lano v špeciálnej karabíne pomocou kombinovaného zámku. |
PNI-ACC712 - Akumulátor AGM MW 7.2-12 12V / 7.2Ah
|
Charakteristické vlastnosti: typ VLRA - bezúdržbový, použitie v akejkoľvek polohe, dlhá životnosť, vysoká účinnosť (vo vzťahu k kapacite vs. veľkosti), nízka miera samovybíjania. 7,2 MW-12S je olovená batéria, ktorá po inštalácii funguje bez údržby. Plyny vznikajúce počas procesu nabíjania sa vo vnútri utesnenej skrinky premieňajú na vodu, čím sa eliminuje potreba dopĺňania batérie. Vďaka technológii AGM „Absorbed Glass Mat“ je elektrolyt oddelený do priehradiek vyrobených zo sklenených vlákien, a preto je možné batériu používať v akejkoľvek požadovanej polohe. Batéria bola navrhnutá na použitie v zariadeniach ako záložný zdroj energie. V prípade potreby je samozrejme možné ju použiť aj ako zdroj energie pre prenosné zariadenia. Konečné nabíjacie napätie je 14,4 - 15 VDC. |
Batéria AGM MW 7.2-12 12V / 7.2Ah
|
PNI-LK-HUNTC - Bezpečnostný kábel s visiacim zámkom PNI Smart Lock pre lovecké kamery PNI 400C, 350C, 280C, 480C
|
|
Zvýšená bezpečnosť poľovníckych kamier a ďalších funkciíBezpečnostný kábel PNI SmartLock prináša vysoký stupeň zabezpečenia na ochranu poľovníckych kamier umiestnených v lese, na stromoch alebo na akomkoľvek inom mieste. Keďže ide o bezpečnostný systém, dokáže zabezpečiť aj iný tovar, ako sú bicykle, kolobežky atď. |
Jednoduchý uzamykací systém s visiacim zámkomSystém uzamykania je jednoduchý a umožňuje uzamknúť 2 metre dlhé oceľové lano v špeciálnej karabíne. Súčasťou balenia je odnímateľný zámok, ktorý umožňuje mimoriadne jednoduchú zmenu odomykacieho kódu. Visací zámok je samozrejme možné podľa potreby nahradiť inými podobnými uzamykacími riešeniami. |
|
Konfigurácia zámkuZámok je dodávaný s výrobným kódom odomknutia 0-0-0. Zarovnajte 0 na 3 kolieskach s červenou čiarou na zámku, aby ste zámok odomkli. Na uzamknutie uveďte zámok do zatvorenej polohy a náhodne otočte 3 kolieskami. Zmena kódu visacieho zámku 1. Odomknite zámok: Nastavte 3 číselné kolieska tak, aby nula (0) bola v jednej priečke s červenou čiarou na zámku. 2. Potiahnite západku visiaceho zámku vertikálne, aby ste ju otvorili, a otočte ju o 180 stupňov proti smeru hodinových ručičiek. 3. Zatlačte ucho visiaceho zámku do jeho tela. 4. Stlačte uško zámku a vymeňte 3 kolieska, aby ste získali iné heslo podľa vlastného uváženia. Zapíšte si heslo do zošita alebo na špeciálne miesto pre heslá, aby ste si ho zapamätali pre prípad, že by ste ho zabudli. 5. Uvoľnite západku zámku a otočte ju o 180 stupňov späť do pôvodnej uzamknutej polohy. Otočte 3 valčeky, aby ste zámok uzamkli. Procedúra je úspešná a heslo ste zmenili. Overte heslo a otvorte zámok pomocou nového hesla. Ak chcete znova zmeniť heslo, zopakujte vyššie uvedené kroky. |
PNI-CAB-CV - Napájací kábel s batériou pre poľovnícke kamery, dĺžka 1,5 m, hrúbka zástrčky 4 mm, PNI 400C, PNI 350C, PNI 280, 400C PRO, 550C
|
|
PoužitieTento kábel umožňuje napájať poľovnícku kameru z externej 12V / 7Ah batérie, čím sa dosiahne väčšia autonómia. Na jednom konci je kábel vybavený špeciálnym napájacím konektorom pre 4 mm hrubé lovecké kamery PNI (ako napríklad PNI Hunting 400C, PNI Hunting 480C, PNI Hunting 350C) a na druhom konci je vybavený 2 konektormi na pripojenie batérie. Kábel je dostatočne dlhý (1,5 metra), aby bolo možné batériu umiestniť na bezpečné miesto, mimo poľovníckej kamery. |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT400C |
| Farba | Maskáčová |
| Podpora | https://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=32&t=2716 |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" farebný |
| IR LED | horné: 27 ks / spodné: 30 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ +60°C |
| Skladovacia teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozmery | 148 × 117 × 78 mm |
| Hmotnosť | 448 g |
| Napájanie | 12× AA batérie / DC 12V |
| Typ batérií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimálne osvetlenie | 0 Lux |
| GPRS | Áno |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 12MP (4032 × 3024) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofón | Áno |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Deň/Noc senzor | Áno |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR uhol | 100° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Diaľkové nastavenie | Áno (mobilná aplikácia) |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Konektivita | |
| USB | Áno |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| GPRS anténa | Áno, 2 ks |
| SIM adaptér | Áno |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-CASE400C |
| Všeobecné vlastnosti | |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Kovové puzdro pre fotopasce |
| Rozmery | 130 × 85 × 170 mm |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-ACC712 |
| Názov | AGM akumulátor MW 7.2-12 |
| Parametre batérie | |
| Kapacita | 7.2 Ah |
| Menovité napätie | 12 V |
| Typ batérie | AGM VRLA |
| Rozmery | 151 × 65 × 94 mm |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ +50°C |
| Vnútorný odpor | 35 mΩ (plne nabitá) |
| Konektory | Fast-on 187 (T1) |
| Max. nabíjací prúd | 2 A |
| Max. vybíjací prúd (5 s) | 80 A |
| Obsah balenia | |
| Batéria | 1 ks |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-LK-HUNTC |
| Všeobecné vlastnosti | |
| Farba | Sivá s červenou |
| Typ príslušenstva | Bezpečnostný kábel so zámkom |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Materiál kábla | Oceľ |
| Priemer kábla | 6 mm |
| Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-CAB-CV |
| Obecná charakteristika | |
| Rozmery: | Dĺžka: 1,5m |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Spôsob pripojenia |
|
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 5mp, 12MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 100° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |












































