Lovecká kamera PNI Hunting 350C 12 MP s 3G, SMS, e-mailom, FTP, rozlíšením 1080p a nočným videním
Snímače pohybu
Lovecká kamera PNI Hunting 350C sa dá spustiť pohybom, ktorý detekuje vysoko citlivý pasívny infračervený (PIR) snímač pohybu, a zachytáva vysokokvalitné snímky (statické snímky až do rozlíšenia 12 MP) alebo videoklipy uložené na SD karte.
Posielajte fotografie e-mailom a FTP
Fotoaparát odosiela 12MP (4000x3000px) fotografie prostredníctvom e-mailu. Dokáže nasnímať až 5 po sebe idúcich fotografií za 5 sekúnd. Minimálny časový interval medzi 2 odoslanými fotografiami môže byť 40 sekúnd.


Farebná obrazovka
Fotoaparát/videokamera má vstavaný 2-palcový farebný displej na prezeranie fotografií a videoklipov.
Viditeľnosť v noci
Poľovnícka kamera PNI Hunting 350CJe vybavená 58 infračervenými LED diódami (28 LED diód na vrchu a 30 na spodnej strane), takže nočné videnie dosahuje až do vzdialenosti 20 m. Infračervené LED diódy kamery, hoci sú zapnuté, sú v noci neviditeľné pre ľudí aj zvieratá.
Vodotesný
Kamera je vďaka svojmu maskáčovému vzhľadu ideálna na sledovanie skladu alebo divokej zveri. Je odolná voči vetru a je tiež vodeodolná, má stupeň krytia IP54.
12MP fotoaparát
Vďaka programovateľnému rozlíšeniu sa môže veľkosť fotografie líšiť a dosiahnuť 5MP/8MP/12MP.


Rozlíšenie Full HD
Okrem toho, vďaka vstavanému režimu 3G a 3G SIM karte, odosiela fotoaparát veľkoformátové fotografie (1920x1440) do e-mailu a na FTP server a MMS fotografie (640x480) do mobilného telefónu. Pomocou bezplatnej aplikácie (pre zariadenia so systémom Android aj iOS) môže používateľ vykonávať základné nastavenia fotoaparátu a na diaľku získavať snímky v reálnom čase z aplikácie.
- Pridajte telefónne číslo karty do aplikácie Trail Camera pre smartfóny.
- Skopírujte nastavenia uvedené nižšie a zmeňte iba telefónne čísla a e-mailovú adresu vlastnými.
- Odošlite nastavenia do fotoaparátu stlačením tlačidla odoslať.
- Kamera odpovie SMS správou „ SMS príkazy boli úspešne vykonané! “ .
- Zadajte objednávku z aplikácie Získať obrázok: a dostanete rovnakú SMS správu a e-mail s obrázkom nasnímaným fotoaparátom.

- Ak to nefunguje, znamená to, že produkt nemá GSM signál – a kameru je potrebné vziať na otvorené pole, kde by sa mali objaviť aspoň 2 signálne pruhy. Zároveň skontrolujte nastavenia kamery a pozorne si preštudujte návod na obsluhu produktu.
Autonómia
PNI Hunting 350C môže fungovať buď so 4 alebo 8 alkalickými batériami typu AA, ktoré sa vkladajú podľa pokynov vo vnútri puzdra, alebo s 12V napájaním zo samostatného zdroja alebo väčšej externej batérie.

Diaľkové ovládanie
Kamera PNI 350C dokáže prijímať príkazy zo špecializovanej aplikácie pre Android a iOS: TrailCamera. Môžete si tak v danom okamihu objednať a prijať obrázok z kamery alebo s jej pomocou vykonať niektoré dôležité nastavenia v kamere. Kamera musí samozrejme obsahovať funkčnú SIM kartu GSM s dostupnými mobilnými dátami a SMS.
Nakonfigurujte kameru na používanie účtu Gmail
• Vo svojom účte Gmail prejdite do ponuky „Zabezpečenie“ a aktivujte možnosť 2FA.
• Pri prvom použití budete požiadaní o potvrdenie kódom prijatým prostredníctvom SMS, potom prepnite na 2FA v aplikácii Google Authenticator (voliteľné)
• Po aktivácii 2FA sa zobrazí možnosť „Heslá aplikácií“

• V aplikácii vyberieme „Pošta“, potom v časti Zariadenie „Iné“ a pomenujeme ho
• Vygeneruje sa heslo, ktoré možno použiť namiesto hesla e-mailového účtu na overenie na zariadení, ako je fotoaparát alebo tlačiareň.

Prezentare video |
|
Camera de vanatoare PNI Hunting 350C |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT350C |
| Farba | Maskáčová |
| Podpora | https://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=32&t=2716 |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (farebný) |
| Nočné videnie | až 20 m |
| Objektív | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horné: 28 ks / spodné: 30 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Dĺžka videa | 5–60 s (nastaviteľná) |
| Rýchlosť spúšte | 0.4 s |
| Interval snímania | 4–7 s |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ +60°C |
| Skladovacia teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozmery | 148 × 117 × 78 mm |
| Hmotnosť | 367 g |
| Napájanie | DC 12V / 12× AA batérie |
| GPRS | Áno |
| MMS | Áno |
| Krytie | IP66 |
| Senzor pohybu | Áno |
| Rozlíšenie foto | 12MP (4032 × 3024) |
| Rozlíšenie video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odosielanie snímok | Áno (e-mail, MMS, FTP) |
| PIR dosah | až 20 m (deň) / 15 m (noc) |
| PIR uhol | 80° |
| Sekvenčné snímanie | 1–5 snímok |
| Diaľkové nastavenie | Áno (mobilná aplikácia) |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Konektivita | |
| USB | Áno, microUSB |
| Slot karta | microSD max. 32 GB |
| SIM slot | Áno |
| Obsah balenia | |
| Fotopasca | Áno |
| USB–miniUSB kábel | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| GPRS anténa | Áno |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor |
| Spôsob pripojenia |
|
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 12MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | TrailCamera |
| Pamäť | Slot SD max32gb |
| Zorný uhol | 100° |
| Osvetlenie | Infračervené |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |







































