Lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO, 24 MP, s připojením k internetu 4G, GPS, úhel záběru 60°
Překvapivé snímky odhalují tajemství divoké přírodyVestavěný pohybový senzor spouští nahrávání pouze tehdy, když kamera detekuje pohyb. Abyste předešli falešným poplachům, věnujte zvláštní pozornost umístění kamery. Odstraňte z jejího zorného pole větve nebo jiné prvky, které by mohly způsobit spuštění kamery v důsledku jejich pohybu. Úhel PIR 45 stupňů, minimální rychlost závěrky 0,4 sekundy a maximálně 5 po sobě jdoucích fotografií zajišťují, že budou zachyceny všechny detaily a celá akce. Barevný CMOS snímač, maximální rozlišení 24 MP, videozáznamy v rozlišení Full HD 1080P v živých a jasných barvách během dne (černobíle v noci) a režim vícenásobného snímání nabízejí nezapomenutelný vizuální zážitek. Ať už sledujete svůj dům, zahradu nebo farmu, nebo sledujete a monitorujete život a zvyky divokých zvířat, kamera PNI Hunting 480C PRO je tím nejvhodnějším řešením. Díky malým rozměrům, maskáčovému pouzdru a nastavitelnému jasu LED diod (vysoký/nízký) je lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO téměř neviditelná. Třída krytí IP66 zajišťuje ochranu kamery před prachem, deštěm a vlhkostí.
|
|
Pošlete fotografii (24MP) a video ( 1080P HD video ) e-mailem nebo telefonickyKdyž detekuje pohyb, lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO dokáže odeslat fotografie až na 4 telefonní čísla prostřednictvím MMS a fotografie nebo videa na 4 e-mailové adresy prostřednictvím SMTP. Fotografie odeslané přes SMTP a FTP / FTPS mají volitelnou velikost: Malá (640x480), Větší (1920x1440) nebo Původní (5M / 8M / 12M / 24M) v závislosti na nastavení Velikost obrazu v nabídce kamery. Novou funkcí je odesílání přes FTPS, což je bezpečný způsob přenosu fotografií, který zajišťuje šifrování a vysokou bezpečnost dat. |
|
Jasný obraz ve dne i v noci. Infračervená technologie „No Glow“ (bez odrazů)Lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO má všechny nástroje, které potřebuje i nezkušený uživatel: LCD displej pro programování kamery, IR LED pro noční nahrávání, senzor pohybu pro aktivaci kamery pouze při průchodu zvířat, úzkoúhlý objektiv (60°) pro vysokou přesnost a rozlišení a slot pro kartu micro SD s kapacitou až 32 GB pro ukládání záznamů (karta micro SD není součástí balení). Doporučení: Před použitím kartu SD/micro SD naformátujte.
|
|
GSM 4G modulDíky vestavěnému 4G modulu a 4G SIM kartě odesílá kamera PNI Hunting 480C PRO velkoformátové fotografie na e-mail a FTP nebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) na mobilní telefon. Prostřednictvím bezplatné aplikace Trail Camera (Android / iOS) může uživatel provádět základní nastavení kamery a na dálku získávat snímky v reálném čase. - Přidejte název a telefonní číslo SIM karty do mobilní aplikace Trail Camera . - Zkopírujte níže uvedená nastavení a změňte pouze telefonní čísla a e-mailovou adresu za svá vlastní. - Odešlete nastavení do fotoaparátu stisknutím tlačítka Odeslat . - Kamera odpoví SMS zprávou „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“. - Zadejte příkaz z aplikace Získat obrázek : a obdržíte stejnou SMS zprávu „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“ a e-mail s obrázkem pořízeným fotoaparátem. - Pokud to nefunguje, znamená to, že výrobek nemá GSM signál – a kameru je nutné přenést do otevřeného pole. Počkejte, až se objeví alespoň 2 signální čárky. Zároveň zkontrolujte nastavení kamery a pečlivě si prostudujte návod k obsluze produktu.
|
Nakonfigurujte kameru pro použití účtu Gmail
• Ve svém účtu Gmail přejděte do nabídky „Zabezpečení“ a aktivujte možnost 2FA.
• Poprvé budete požádáni o potvrzení kódem přijatým prostřednictvím SMS, poté přepněte na 2FA v Google Authenticatoru (volitelné)
• Po aktivaci 2FA se zobrazí možnost „Hesla aplikací“

• V aplikaci vybereme „Pošta“, poté v části Zařízení „Jiné“ a zadáme mu název
• Bude vygenerováno heslo, které lze použít místo hesla e-mailového účtu k ověřování na zařízení, jako je fotoaparát nebo tiskárna.

Videoprezentace |
|
Lovecká kamera PNI Hunting 480C PRO v angličtiněLovecká kamera PNI Hunting 480C PROBezpečnostní pouzdro pro loveckou kameru PNI Hunting 480C PRO |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU480C-PRO |
| Barva | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (barevný) |
| Noční vidění | až 20 m |
| Objektiv | F=2.0; FOV=60° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | Ano, 60 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Délka videa | 5–60 s (nastavitelná) |
| Rychlost spouště | 0.4 s |
| Interval snímání | 4–7 s |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 125 × 75 × 85 mm |
| Hmotnost | 260 g |
| Napájení | 8× AA baterie / akumulátory |
| Typ baterií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimální osvětlení | 0 Lux |
| GPRS | Ne |
| MMS | Ano |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlišení video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odesílání snímků | Ano (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofon | Ano |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR úhel | 45° |
| Sekvenční snímání | 1–5 snímků |
| Vzdálené nastavení | Ano, aplikace |
| Aplikace | TrailCamera |
| Úhel záběru | 60° |
| Konektivita | |
| USB | Ano |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB–miniUSB kabel | Ano |
| Anténa GPRS | Ano, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Ano |
| SIM adaptér | Ano |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | Akumulátor |
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 5MP, 24MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | TrailCamera |
| Uložiště | Slot SD max32gb |
| Zorný úhel | 60° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |














































