Laserový diaľkomer PNI Hunting TL700 1100 m, 7× zoom, IP54, meranie vzdialenosti a rýchlosti, pre lov, golf, streľbu
|
|
Laserový diaľkomer na golf alebo poľovníctvoPNI Hunting TL700 je cenovo dostupný laserový diaľkomer, ktorý sa oplatí mať. PNI Hunting TL700 pomocou laserovej technológie meria rýchlosť pohybu cieľa a vzdialenosti až do 1100 metrov (1200 yardov), vykonáva rýchle a vysoko presné meranie (±0,45 m / ±0,5 y), je vybavený 7-násobným zoomom a umožňuje výber jednotky merania vzdialenosti (yardy alebo metre). Diaľkomer je určený na použitie v rôznych oblastiach, ako je stavebníctvo, architektúra, geodézia a outdoorové aktivity, poľovníctvo alebo golf. |
Meranie vzdialenostiMeracia vzdialenosť medzi 4,6 – 1100 metrami (5 – 1200 yardmi) môže byť ovplyvnená nasledujúcimi faktormi: farba objektu, poveternostné podmienky, veľkosť a tvar objektu. PNI Hunting TL700 meria priamu vzdialenosť, vertikálnu vzdialenosť, horizontálnu vzdialenosť a uhol. Namierte zameriavací kríž do stredu obrazovky na cieľ vzdialený najmenej 4,6 metra (5 yardov) a stlačte tlačidlo na zariadení pre meranie vzdialenosti k cieľu. Namerané údaje sa zobrazia na obrazovke: priama vzdialenosť, výška a uhol. . |
|
|
|
Meranie rýchlosti pohybu cieľaNamierte zameriavací kríž do stredu obrazovky na pohybujúci sa objekt a pri sledovaní objektu ním mierne pohnite. Rýchlosť pohybu objektu sa zobrazí na obrazovke. |
Režim nepretržitého skenovaniaStlačte a podržte tlačidlo na zariadení pre nepretržité meranie vzdialenosti k rôznym cieľom. Namerané vzdialenosti sa budú nepretržite zobrazovať na obrazovke. |
|
|
|
Vodotesnosť IP54, vstavaná batéria, magnetický povrchVýznamnou vlastnosťou tohto diaľkomeru je prítomnosť magnetického povrchu, ktorý umožňuje jednoduché pripevnenie zariadenia na kovové povrchy, čím sa zabezpečí presné meranie. Laserový diaľkomer PNI Hunting TL700 je napájaný vstavanou lítium-iónovou batériou s kapacitou 750 mAh, ktorá ponúka dostatočne dlhú prevádzkovú dobu (až 30 000 meraní), aby sa diaľkomer dal používať v rôznych situáciách. Vodotesnosť IP54 zaisťuje, že zariadenie je chránené pred striekajúcou vodou a prachom, čo poskytuje spoľahlivý výkon aj vo vonkajších podmienkach. . |
Videoprezentácia |
|
Laserový diaľkomer PNI Hunting TL700 RO |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-TL700 |
| Vlastnosti | |
| Meranie vzdialenosti | Áno, vertikálne aj horizontálne |
| Jednotky vzdialenosti | Yardy / metre |
| Maximálna vzdialenosť | až 1200 yardov (1100 m) |
| Meranie rýchlosti | Áno |
| Presnosť merania | ±0.5 yardu (±0.45 m) |
| Jednotky rýchlosti | km/h |
| Vlnová dĺžka lasera | 905 nm |
| Zväčšenie | 7× |
| Priemer objektívu | 21 mm |
| Nastavenie dioptrií | ±6° |
| Napájanie | Zabudovaný Li-Ion akumulátor 3.7V 750 mAh |
| Výdrž batérie | až 30 000 meraní |
| Odolnosť | IP54 |
| USB rozhranie | USB-C (nabíjanie) |
| Zorný uhol | 7° |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozmery | 115 × 75 × 45 mm |
| Hmotnosť | 180 g |
| Obsah balenia | |
| Laserový diaľkomer | Áno |
| Puzdro | Áno |
| Šnúrka | Áno |
| Karabína | Áno |
| USB kábel | Áno |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |
























