Lovecká kamera PNI Hunting 350C 12MP s 3G, SMS, e-mail, FTP, 1080P, Night Vision
Pohybové senzory
Lovecká kamera PNI Hunting 350C se spustí na základě pohybu detekovaného vysoce citlivým pasivním infračerveným (PIR) senzorem a zachytí vysoce kvalitní snímky (statické snímky s rozlišením až 12 MP) nebo videoklipy uložené na SD kartu.
Odesílání fotografií e-mailem a FTP
Fotoaparát odesílá e-mailem fotografie s rozlišením 12 MP (4000x3000 pixelů). Dokáže pořídit až 5 po sobě jdoucích fotografií během 5 sekund. Minimální časový interval mezi 2 odeslanými fotografiemi může být 40 sekund.


Barevná obrazovka
Fotoaparát/videokamera má vestavěný 2palcový barevný displej pro prohlížení fotografií a videoklipů.
Viditelnost v noci
Lovecká kamera PNI Hunting 350CJe vybavena 58 infračervenými LED diodami (28 LED diod nahoře a 30 dole), takže noční vidění dosáhne až 20 m. IR LED diody kamery, i když jsou zapnuté, jsou v noci neviditelné pro lidi i zvířata.
Vodotěsný
Kamera je díky svému maskovacímu vzhledu ideální pro sledování skladů nebo divoké zvěře. Je vyrobena tak, aby byla odolná vůči větru. Je také vodotěsná, má stupeň krytí IP54.
12MP fotoaparát
Díky programovatelnému rozlišení se může velikost fotografie lišit a dosáhnout 5MP/8MP/12MP.


Rozlišení Full HD
Kromě toho, díky vestavěnému režimu 3G, a s 3G SIM kartou, odesílá fotoaparát velkoformátové fotografie (1920x1440) do e-mailu a na FTP server a MMS fotografie (640x480) do mobilního telefonu. S bezplatnou aplikací (pro zařízení Android i iOS) může uživatel provádět základní nastavení fotoaparátu a na dálku získávat snímky v reálném čase z aplikace.
- Přidejte telefonní číslo karty do aplikace Trail Camera pro chytré telefony.
- Zkopírujte níže uvedená nastavení a změňte pouze telefonní čísla a e-mailovou adresu za svá vlastní.
- Odešlete nastavení do fotoaparátu stisknutím tlačítka odeslat.
- Kamera odpoví SMS zprávou „ SMS příkazy provedeny úspěšně! “ .
- Zadejte objednávku z aplikace Získat obrázek: a obdržíte stejnou SMS zprávu a e-mail s fotografií pořízenou fotoaparátem.

- Pokud to nefunguje, znamená to, že výrobek nemá GSM signál – a kameru je nutné vynést do otevřeného pole, kde by se měly objevit alespoň 2 signální čárky. Zároveň zkontrolujte nastavení kamery a pečlivě si prostudujte návod k obsluze.
Autonomie
PNI Hunting 350C může fungovat buď se 4 nebo 8 alkalickými bateriemi AA, vloženými dle pokynů uvnitř pouzdra, nebo s napájením 12V ze samostatného zdroje napájení nebo větší externí baterie.

Dálkové ovládání
Kamera PNI 350C může přijímat příkazy ze specializované aplikace pro Android a iOS: TrailCamera. Můžete si tak v daný okamžik objednat a přijmout snímek z kamery, nebo s její pomocí provést v kameře některá základní nastavení. Kamera musí samozřejmě obsahovat funkční SIM kartu GSM s dostupnými mobilními daty a SMS.
Nakonfigurujte kameru pro použití účtu Gmail
• Ve svém účtu Gmail přejděte do nabídky „Zabezpečení“ a aktivujte možnost 2FA.
• Poprvé budete požádáni o potvrzení kódem přijatým prostřednictvím SMS, poté přepněte na 2FA v Google Authenticatoru (volitelné)
• Po aktivaci 2FA se zobrazí možnost „Hesla aplikací“

• V aplikaci vybereme „Pošta“, poté v části Zařízení „Jiné“ a zadáme mu název
• Bude vygenerováno heslo, které lze použít místo hesla e-mailového účtu k ověřování na zařízení, jako je fotoaparát nebo tiskárna.

Videoprezentace |
|
Lovecká kamera PNI Hunting 350C |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT350C |
| Barva | Maskáčová |
| Podpora | https://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=32&t=2716 |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (barevný) |
| Noční vidění | až 20 m |
| Objektiv | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horní: 28 ks / spodní: 30 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Délka videa | 5–60 s (nastavitelná) |
| Rychlost spouště | 0.4 s |
| Interval snímání | 4–7 s |
| Provozní teplota | -25°C ~ +60°C |
| Skladovací teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozměry | 148 × 117 × 78 mm |
| Hmotnost | 367 g |
| Napájení | DC 12V / 12× AA baterie |
| GPRS | Ano |
| MMS | Ano |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 12MP (4032 × 3024) |
| Rozlišení video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odesílání snímků | Ano (e-mail, MMS, FTP) |
| PIR dosah | až 20 m (den) / 15 m (noc) |
| PIR úhel | 80° |
| Sekvenční snímání | 1–5 snímků |
| Vzdálené nastavení | Ano (mobilní aplikace) |
| Aplikace | TrailCamera |
| Konektivita | |
| USB | Ano, microUSB |
| Slot karta | microSD max. 32 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB–miniUSB kabel | Ano |
| Šňůrka | Ano |
| GPRS anténa | Ano |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 12MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | TrailCamera |
| Uložiště | Slot SD max32gb |
| Zorný úhel | 100° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |







































