Digitálny lovecký ďalekohľad PNI Hunting BH800, 18-násobný zoom, 10-násobný optický + 8-násobný digitálny, infračervené nočné videnie, funguje aj v noci
|
|
Infračervené nočné videnieDigitálny ďalekohľad PNI Hunting BH800 je skvelým nástrojom počas poľovníckych výjazdov, prieskumu, na zabezpečenie a sledovanie územia, na výletoch loďou alebo rybolove, alebo pri pozorovaní vtákov alebo divých zvierat. Má niekoľko prevádzkových režimov: foto, video a sledovanie . Funguje aj v nočnom režime s možnosťou sledovania až do vzdialenosti 300 metrov. |
Detaily, na ktorých záležíVďaka dodávanému objektívu s priemerom 30 mm, optickému zoomu 1-10X, ako aj digitálnemu zoomu 1-8X, je ideálny na zachytávanie jasných a detailných obrázkov, ktoré môžu mať rozlíšenie Full HD 1920x1080 pre videá a maximálne 8MP pre fotografie. PNI Hunting BH800 je obzvlášť užitočný nástroj pre nadšencov lovu, pre tých, ktorí dohliadajú na rozsiahle územie, alebo pre tých, ktorí chcú objavovať prírodu.
|
|
|
|
Veľkorysý úložný a výstavný priestorUkladanie je zabezpečené na microSD karte s kapacitou až 258 GB (nie je súčasťou balenia), takže nahrávky je možné preniesť do notebooku alebo si ich pozrieť priamo v ďalekohľade cez 3-palcový LCD displej. |
Dlhá životnosťVďaka lítium-polymérovej batérii s kapacitou 4000 mAh ho môžete používať nepretržite až 10 hodín bez nutnosti nabíjania. Vďaka nabíjateľnej batérii sa o batérie nikdy nebudete musieť starať. |
|
Videoprezentácia |
|
Digitálny ďalekohľad na lov PNI Hunting BH800 RO |
| Kategória / Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Identifikácia produktu | |
| Výrobca | PNI |
| Kód produktu | PNI-BH800 |
| Vlastnosti | |
| Typ detektora | IR – infračervený |
| Rozlíšenie | 1920 × 1080 px |
| Ohnisková vzdialenosť | — |
| Zorné pole | Blízky fokus: 60°, 51°, 28° / Diaľkový fokus: 9°, 7.7°, 6.4° |
| Digitálny zoom | 1–8× |
| Vlnová dĺžka | 850 nm |
| Batéria | Li-Polymer 4000 mAh (3.7 V) |
| Úložisko | microSD až 256 GB (nie je súčasťou) |
| Formát obrazu | JPEG |
| USB port | Áno, typ C |
| Výdrž batérie | až 10 hodín |
| Rozmery | 130 × 140 × 50 mm |
| Prevádzková teplota | -26°C ~ +80°C |
| Hmotnosť | 602 g |
| Použitie | Lov, golf, streľba, stavebníctvo, hobby, pozorovanie |
| Optický zoom | 1–10× |
| Priemer objektívu | 30 mm |
| Formát videa | MP4 |
| Rozlíšenie foto | max. 8 MP |
| IR dosah | viac ako 300 m |
| Obsah balenia | |
| Binokulár | Áno |
| Príslušenstvo | Puzdro, USB–USB-C kábel, šnúrka, čistiaca handrička, manuál |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |




















