PNI IP60 živá PTZ video monitorovacia kamera so solárnym panelom, 2 MP, GSM 4G, slot pre SIM kartu, optický zoom 5x
|
|
Nabíjateľná batéria a solárny panelŽivá monitorovacia kamera PNI IP60 môže byť inštalovaná na akomkoľvek mieste, dokonca aj na izolovaných miestach, kde nie je stabilný zdroj energie a internet. Zabudovaná 20 Amp batéria zaisťuje prevádzku kamery až 60 hodín. Monokryštalický solárny panel s maximálnym výkonom 60W rýchlo nabíja batériu. Úroveň nabitia batérie indikuje centrálna LED na kovovej montážnej konzole. Keď je batéria nabitá pod 25 %, LED dióda sa rozsvieti na červeno a začne blikať. Keď je batéria úplne nabitá, LED dióda sa rozsvieti na zeleno a zostane stále svietiť. Solárny panel musí byť inštalovaný v priestore, ktorý zabezpečuje najlepšie vystavenie slnku, orientovaný na J alebo JZ. |
4G-LTE alebo 3G pripojenieAk chcete mať internetové pripojenie, vložte do monitorovacej kamery 4G SIM kartu s mobilnými dátami. Kameru tak môžete ovládať na diaľku cez aplikáciu CamHi (Android/iOS) alebo HiP2P Client (PC Windows). Odporúčame vám nakonfigurovať kameru pred inštaláciou vonku pomocou kábla RJ45 na pripojenie k smerovaču. Po úspešnom pridaní kamery do aplikácie ju nakonfigurujte v mobilnej dátovej sieti 4G a prejdite do ponuky rozšírených nastavení. |
|
|
|
Kompresia videa H.265Zvyšuje šírku pásma a efektivitu ukladania; podporuje vyššie rozlíšenie a ponúka dlhší čas záznamu. |
Diaľkové ovládanie cez telefón alebo PCKamera PNI IP60 je kompatibilná s aplikáciou CamHi (Android / iOS) a aplikáciou HiP2P (Windows). Na základe IP kamery môžete ku kamere pristupovať aj cez Internet Explorer. Všetky metódy diaľkového ovládania umožňujú prezeranie obrázkov v reálnom čase, snímanie, manuálne spustenie a zastavenie nahrávania a nastavenie siete, videa alebo zvuku. |
|
|
|
Detekcia pohybu a detekcia ľudskej podobyNa zvýšenie úrovne bezpečnosti kamera používa algoritmy, ktoré porovnávajú obrázky, aby identifikovali ľudskú podobu. Spolu s funkciou detekcie pohybu funkcia detekcie ľudského tvaru zabraňuje falošným poplachom spôsobeným pohybom vegetácie alebo zvierat. |
Obojsmerná komunikácia. Integrovaný mikrofón a reproduktorIntegrovaný mikrofón a reproduktor umožňujú na diaľku komunikovať s návštevníkom alebo zahnať votrelcov. Nahrávky budú mať aj video a zvuk. |
|
Video prezentácia |
|
PNI IP60 live PTZ video surveillance camera with solar panel, 2MP, GSM 4G, SIM slot UK |
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| 🟦 Identifikácia produktu | |
| Kód produktu | PNI-IP60L |
| Výrobca | PNI |
| 🟦 Vlastnosti kamery | |
| Typ snímača | CMOS F23 |
| Objektív | Varifokálny 2.8 – 12 mm (optický zoom 5×) |
| Minimálne osvetlenie | 0.01 Lux |
| Kompresia videa | H.265 |
| Snímková frekvencia | 30 fps |
| Rozlíšenie | 1080 P |
| Ethernet | RJ-45, 10/100 Mbps |
| Prenos fotografií e-mailom | Áno |
| Ukladanie na FTP server | Áno |
| IR osvetlenie | 4 × IR LED + 4 × biele LED |
| Dosah IR | Do 50 m |
| Slot na microSD kartu | microSD do 128 GB (karta nie je súčasťou balenia) |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Záznam videa | Lokálne na microSD |
| Slot na SIM kartu | Áno |
| Mobilná aplikácia | CamHi |
| Audio vstup | Integrovaný mikrofón |
| Audio výstup | Integrovaný reproduktor |
| Napájanie | 12 V / 2 A |
| Trieda ochrany | IP66 |
| Rozmery / hmotnosť | Panel 355 × 530 × 20 mm / Kamera 100 × 170 × 155 mm |
| 🟦 Solárny systém | |
| Typ panelu | Monokryštalický |
| Výkon | Max. 60 W |
| Napätie naprázdno | 15 V |
| Skratový prúd | 4 A |
| Počet článkov | 36 |
| Kapacita batérie | 20 A |
| Nominálne napätie batérie | 11.1 V |
| Typ akumulátora | 18650 Li-ion |
| Materiál konštrukcie | Hliníková zliatina |
| 🟦 Obsah balenia | |
| Kamera | Áno |
| Solárny panel | Áno, 2 ks |
| Montážny držiak | Áno |
| Akumulátor | Áno, typ 18650 20 A |
| Montážne príslušenstvo | Áno |
| Ethernetový kábel | Áno |
| Napájací adaptér | Áno, 230 V → 12 V |
| Krytie |
|
|---|---|
| Napätie | 12V, Akumulátor, Solar |
| Spôsob pripojenia |
|
| Použitie | Vonkajšie |
| Špeciálne funkcie |
|
| Rozlíšenie | 2MP |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Aplikácia | CamHi, HiP2P |
| Zoom | 5× optický zoom |
| Pamäť | Slot SD max128gb |
| Osvetlenie | Infračervené, Bílé LED |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |






































