Lovecká kamera PNI Hunting 400C 12 MP s připojením k internetu přes 4G LTE, GPS, FTP, rozlišením 1080p a nočním viděním
|
|
|
12MP FullHD lovecká kameraLovecká kamera PNI Hunting 400C je vhodná jak pro lovce, tak pro milovníky divoké zvěře. Tato kamera aktivovaná pohybem pořizuje snímky ve dne i v noci, kdykoli se zvíře dostane do jejího zorného pole. Základní vlastnosti této lovecké kamery: |
|
|
|
|
Odesílejte fotografie (12MP) a videa ( 1080P HD video ) na e-mail nebo telefonPři detekci pohybu dokáže lovecká kamera PNI Hunting 400C odeslat fotografie na 4 telefonní čísla prostřednictvím MMS a fotografie nebo videa na 4 e-mailové adresy prostřednictvím SMTP. Fotografie odeslané přes SMTP a FTP mají volitelnou velikost: Malá (640x480), Větší (1920x1440) nebo Původní (5M/8M/12M) v závislosti na nastavení Velikost obrazu v nabídce kamery. |
|
|
|
|
Jasný obraz ve dne i v noci. Infračervená technologie „No Glow“ (bez odrazů)57 nereflexních LED diod zajišťuje jasný obraz v noci až do vzdálenosti 20 metrů. Lovecká kamera PNI Hunting 400C se snadno instaluje a konfiguruje a dokáže nahradit celé dny čekání v úkrytech, aby zachytila scény s divokou zvěří. Díky rychlosti závěrky 0,4 sekundy a až 5 po sobě jdoucím fotografiím máte velkou šanci zachytit úžasné snímky tajného života přírody. |
|
|
|
|
Vícenásobné použitíLoveckou kameru PNI Hunting 400C lze použít pro sledování divoké zvěře, ale také pro sledování domácností, farem nebo lovu. Krytí IP66 zajišťuje ochranu kamery před prachem, vlhkostí, blátem nebo pískem. Kameru PNI Hunting 400C tak můžete používat za jakýchkoli podmínek. Rozlišení Full HDKromě toho, díky vestavěnému režimu 4G, a s kartou 4G SIM, odesílá fotoaparát velkoformátové fotografie na e-mail a FTP server a MMS fotografie (640x480) na mobilní telefon. S bezplatnou aplikací (pro zařízení Android i iOS) může uživatel provádět základní nastavení fotoaparátu a na dálku získávat snímky v reálném čase z aplikace. - Přidejte telefonní číslo karty do aplikace Trail Camera pro chytré telefony. - Zkopírujte níže uvedená nastavení a změňte pouze telefonní čísla a e-mailovou adresu za svá vlastní. - Odešlete nastavení do fotoaparátu stisknutím tlačítka odeslat. - Kamera odpoví SMS zprávou „ SMS příkazy provedeny úspěšně! “ . - Objednávku proveďte v aplikaci Získat fotografii : a obdržíte stejnou SMS zprávu a e-mail s fotografií pořízenou fotoaparátem. - Pokud to nefunguje, znamená to, že výrobek nemá GSM signál – a kameru je nutné vynést do otevřeného pole, kde by se měly objevit alespoň 2 signální čárky. Zároveň zkontrolujte nastavení kamery a pečlivě si prostudujte návod k obsluze.
|
Nakonfigurujte kameru pro použití účtu Gmail
• Ve svém účtu Gmail přejděte do nabídky „Zabezpečení“ a aktivujte možnost 2FA.
• Poprvé budete požádáni o potvrzení kódem přijatým prostřednictvím SMS, poté přepněte na 2FA v Google Authenticatoru (volitelné)
• Po aktivaci 2FA se zobrazí možnost „Hesla aplikací“

• V aplikaci vybereme „Pošta“, poté v části Zařízení „Jiné“ a zadáme mu název
• Bude vygenerováno heslo, které lze použít místo hesla e-mailového účtu k ověřování na zařízení, jako je fotoaparát nebo tiskárna.

Videoprezentace |
|
Video - PNI Hunting 400C 12MP 4G LTE lovecká kamera, GPS, odesílá video a fotografie e-mailemLovecká kamera PNI Hunting 400C, 12MP, 4G, noční viděníLovecká kamera PNI Hunting 400C 12MP s 4G LTE, GPS, Full 1080PLovecká kamera PNI Hunting 400C s modulem 4G, bezdrátovým připojením LTE |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HUNT400C |
| Barva | Maskáčová |
| Podpora | https://forum.mo.ro/viewtopic.php?f=32&t=2716 |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (barevný) |
| Noční vidění | až 20 m |
| Objektiv | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" barevný |
| IR LED | horní: 27 ks / spodní: 30 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Délka videa | 5–60 s (nastavitelná) |
| Rychlost spouště | 0.4 s |
| Interval snímání | 4–7 s |
| Provozní teplota | -25°C ~ +60°C |
| Skladovací teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozměry | 148 × 117 × 78 mm |
| Hmotnost | 448 g |
| Napájení | 12× AA baterie / DC 12V |
| Typ baterií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimální osvětlení | 0 Lux |
| GPRS | Ano |
| MMS | Ano |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 12MP (4032 × 3024) |
| Rozlišení video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odesílání snímků | Ano (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofon | Ano |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR úhel | 100° |
| Sekvenční snímání | 1–5 snímků |
| Vzdálené nastavení | Ano (mobilní aplikace) |
| Aplikace | TrailCamera |
| Konektivita | |
| USB | Ano |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB–miniUSB kabel | Ano |
| Šňůrka | Ano |
| GPRS anténa | Ano, 2 ks |
| SIM adaptér | Ano |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor |
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 5MP, 12MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | TrailCamera |
| Uložiště | Slot SD max32gb |
| Zorný úhel | 100° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |















































