SLIM svetelná rampa 1530mm, oranžová, 12-24V, 36+216LED, ECE R65, bezdrôtový ovládač
Tenká (2,5 cm) oranžová svetelná rampa LED vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určená pre vozidlá, pri ktorých sa kladie osobitný dôraz na výstražný účinok.
Vďaka svojej malej výške je vhodná najmä pre moderné aerodynamické vozidlá, kde nespôsobuje nadmerný hluk a zvýšenú spotrebu paliva.
Rampa je vybavená prídavným bezdrôtovým ovládačom na pohodlnejšie ovládanie rampy so spätnou kontrolou zvoleného režimu.
Technické parametre:
- napájacie napätie 12-24 V
- výkon 122 W
- svetelný zdroj: 36+216LED
- 14 variantov režimov výstražného blikania
- bezdrôtové diaľkové ovládanie s displejom na zobrazenie zvoleného režimu
- schválenie ECE R65, R10
- Rozmery: dĺžka 1530 mm
- Vodotesnosť IP67
- pracovná teplota -40 ºC - +65 ºC
- určené na pevnú montáž
- napájací kábel s 3,5 m voľnými vodičmi
Schéma pripojenia:
- Červená + 12/24 V
- čierny rám
- žltá + prepínanie režimu blikania
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1530 mm |
| Výška | 81 mm |
| Výška rampy bez nosičov | 25 mm |
| Šírka | 218 mm |
Stejskal M. Overená recenzia
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |


















