SLIM LED rampa 1530mm, oranžová, 12-24V, 36+216LED, ECE R65, bezdrátový ovladač
Tenká (2,5 cm) oranžová LED světelná rampa vhodná pro všechny typy vozidel. Je určená pro vozidla u kterých je kladen zvláštní důraz na výstražný efekt.
Vzhledem ke své malé výšce je vhodná především pro moderní aerodynamické automobily, kde nezpůsobuje nadměrný hluk a zvýšenou spotřebu paliva.
Rampa je vybavena přídavným bezdrátovým ovladačem pro komfortnější ovládání rampy se zpětnou kontrolou zvoleného režimu.
Technické parametry:
• napájecí napětí 12-24 V
• výkon 122 W
• světelný zdroj: 36+216LED
• 14 variant režimů výstražného problikávání
• bezdrátový ovladač s displejem pro zobrazení zvoleného režimu
• homologace ECE R65, R10
• rozměry: délka 1530 mm
• vodotěsná IP67
• pracovní teplota -40 ºC - +65 ºC
• určeno pro pevnou montáž
• napájecí kabel s volnými vodiči 3,5 m
Schéma připojení:
• červený + 12/24V
• černý kostra
• žlutý + přepínání režimů blikání
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Homologace |
|
| Krytí |
|
| Způsob připojení |
|
| Způsob upevnění |
|
| Délka | 1530 mm |
| Výška | 81 mm |
| Výška rampy bez nosičů | 25 mm |
| Šířka | 218 mm |
Stejskal M. Ověřená recenze
| Zástupce výrobce v EU | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupce v EU | info@stualarm.cz |


















