Slim LED svetelná rampa oranžová 122cm, 12/24V, R65
Slim LED svetelná rampa oranžová 122cm, 12/24V, R65
Kód produktu: sre5slim-1220
379,50 Eur
s DPH
Kód produktu: sre5slim-1220
Tenká (2,5 cm) oranžová LED svetelná rampa vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určená pre vozidlá u ktorých je kladený zvláštny dôraz na výstražný efekt. Vzhľadom na svoju malú výšku je vhodná predovšetkým pre moderné aerodynamické automobily, kde nespôsobuje nadmerný hluk a zvýšenú spotrebu paliva.
Technické parametre:
• napájacie napätie 12-24 V
• výkon 106 W
• svetelný zdroj: 36+168LED
• 14 variantov režimov výstražného preblikávania
• homologácia ECE R65, R10
• rozmery: dĺžka 1220 mm
• vodotesná IP67
• pracovná teplota -40 C - +65 C
• určené pre pevnú montáž
• napájací kábel 3,5 m s koncovkou do CL zásuvky
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1220 mm |
| Výška | 81 mm |
| Výška rampy bez nosičov | 25 mm |
| Šírka | 218 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |


















