SLIM LED svetelná rampa 770mm, oranžová, 12-24V, 36+96LED, ECE R65, bezdrôtový ovládač
Tenká (2,5 cm) oranžová svetelná rampa LED vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určená pre vozidlá, pri ktorých sa kladie osobitný dôraz na výstražný účinok.
Vďaka svojej malej výške je vhodná najmä pre moderné aerodynamické vozidlá, kde nespôsobuje nadmerný hluk a zvýšenú spotrebu paliva.
Rampa je vybavená prídavným bezdrôtovým ovládačom na pohodlnejšie ovládanie rampy so spätnou kontrolou zvoleného režimu.
Technické parametre:
- napájacie napätie 12-24 V
- výkon 82 W
- svetelný zdroj: 36+96LED
- 14 variantov režimov výstražného blikania
- Bezdrôtové diaľkové ovládanie s displejom na zobrazenie zvoleného režimu
- Schválenie ECE R65, R10
- Rozmery: dĺžka 770 mm
- Vodotesnosť IP67
- pracovná teplota -40 ºC - +65 ºC
- určené na pevnú montáž
- 3,5 m napájací kábel s voľnými vodičmi
Schéma pripojenia:
- Červená + 12/24 V
- čierne telo
- Žltá + prepínač režimu blikania
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 770 mm |
| Výška | 80 mm |
| Výška rampy bez nosičov | 25 mm |
| Šírka | 218 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |

























