Laserový dálkoměr PNI Hunting TL700 1100 m, 7× zoom, IP54, měření vzdálenosti a rychlosti, pro lov, golf, střelbu
|
|
Laserový dálkoměr pro golf nebo lovPNI Hunting TL700 je cenově dostupný laserový dálkoměr, který se vyplatí mít. PNI Hunting TL700 měří pomocí laserové technologie rychlost pohybu cíle a vzdálenosti až do 1100 metrů (1200 yardů), provádí rychlé a vysoce přesné měření (±0,45 m / ±0,5 y), je vybaven 7násobným zoomem a umožňuje výběr jednotky měření vzdálenosti (yardy nebo metry). Dálkoměr je určen pro použití v různých oblastech, jako je stavebnictví, architektura, geodetické a outdoorové aktivity, lov nebo golf. |
Měření vzdálenostiMěřící vzdálenost mezi 4,6 a 1100 metry (5 a 1200 yardy) může být ovlivněna následujícími faktory: barvou objektu, povětrnostními podmínkami, velikostí a tvarem objektu. PNI Hunting TL700 měří vzdálenost v přímé linii, svislou vzdálenost, vodorovnou vzdálenost a úhel. Namiřte zaměřovací kříž do středu obrazovky na cíl vzdálený alespoň 4,6 metru (5 yardů) a stiskněte tlačítko na zařízení pro změření vzdálenosti k cíli. Naměřené údaje se zobrazí na obrazovce: vzdálenost v přímé linii, výška a úhel. . |
|
|
|
Měření rychlosti pohybu cíleNamiřte zaměřovací kříž do středu obrazovky na pohybující se objekt a při sledování objektu jím mírně pohněte. Rychlost pohybu objektu se zobrazí na obrazovce. |
Režim nepřetržitého skenováníStiskněte a podržte tlačítko na zařízení pro nepřetržité měření vzdálenosti k různým cílům. Naměřené vzdálenosti se budou nepřetržitě zobrazovat na obrazovce. |
|
|
|
Vodotěsnost IP54, vestavěná baterie, magnetický povrchVýznamnou vlastností tohoto dálkoměru je přítomnost magnetického povrchu, který umožňuje snadné připevnění zařízení ke kovovým povrchům, a tím zajišťuje přesné měření. Laserový dálkoměr PNI Hunting TL700 je napájen vestavěnou lithium-iontovou baterií s kapacitou 750 mAh, která nabízí dostatečně dlouhou provozní dobu (až 30 000 měření), aby bylo možné dálkoměr používat v různých situacích. Vodotěsnost IP54 zajišťuje ochranu zařízení před stříkající vodou a prachem a poskytuje spolehlivý výkon i ve venkovních podmínkách. . |
Videoprezentace |
|
Laserový dálkoměr PNI Hunting TL700 RO |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-TL700 |
| Vlastnosti | |
| Měření vzdálenosti | Ano, vertikální i horizontální |
| Jednotky vzdálenosti | Yardy / metry |
| Maximální vzdálenost | až 1200 yardů (1100 m) |
| Měření rychlosti | Ano |
| Přesnost měření | ±0.5 yardu (±0.45 m) |
| Jednotky rychlosti | km/h |
| Vlnová délka laseru | 905 nm |
| Zvětšení | 7× |
| Průměr objektivu | 21 mm |
| Nastavení dioptrií | ±6° |
| Napájení | Vestavěný Li-Ion akumulátor 3.7V 750 mAh |
| Výdrž baterie | až 30 000 měření |
| Odolnost | IP54 |
| USB rozhraní | USB-C (nabíjení) |
| Zorný úhel | 7° |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 115 × 75 × 45 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Obsah balení | |
| Laserový dálkoměr | Ano |
| Pouzdro | Ano |
| Šňůrka | Ano |
| Karabina | Ano |
| USB kabel | Ano |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |
























