Digitální lovecký dalekohled PNI Hunting BH800, 18× zoom, 10× optický + 8× digitální, infračervené noční vidění, funguje i v noci
|
|
Infračervené noční viděníDigitální dalekohled PNI Hunting BH800 je skvělým nástrojem během loveckých výprav, průzkumu, pro zabezpečení a sledování území, na výletech lodí nebo rybaření, nebo při pozorování ptáků či divokých zvířat. Má několik provozních režimů: foto, video a sledování . Funguje také v nočním režimu s možností sledování až do vzdálenosti 300 metrů. |
Detaily, na kterých záležíDíky dodávanému objektivu o průměru 30 mm, optickému zoomu 1–10násobnému a také digitálnímu zoomu 1–8násobnému je ideální pro pořizování jasných a detailních snímků v rozlišení Full HD 1920x1080 pro videa a maximálně 8MP pro fotografie. PNI Hunting BH800 je obzvláště užitečný nástroj pro nadšence lovu, pro ty, kteří dohlížejí na rozsáhlou oblast, nebo pro ty, kteří chtějí prozkoumávat přírodu.
|
|
|
|
Velkorysý úložný a výstavní prostorUkládání dat je zajištěno na microSD kartu s kapacitou až 258 GB (není součástí balení), takže záznamy lze přenést do notebooku nebo si je prohlížet přímo v dalekohledu na 3palcovém LCD displeji. |
Dlouhá životnostDíky Li-Polymerové baterii s kapacitou 4000 mAh jej můžete používat nepřetržitě až 10 hodin bez nutnosti dobíjení. Díky dobíjecí baterii se o baterie nikdy nebudete muset starat. |
|
Videoprezentace |
|
Digitální dalekohled pro lov PNI Hunting BH800 RO |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-BH800 |
| Vlastnosti | |
| Typ detektoru | IR – infračervený |
| Rozlišení | 1920 × 1080 px |
| Ohnisková vzdálenost | — |
| Zorné pole | Blízký fokus: 60°, 51°, 28° / Dálkový fokus: 9°, 7.7°, 6.4° |
| Digitální zoom | 1–8× |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Baterie | Li-Polymer 4000 mAh (3.7 V) |
| Úložiště | microSD až 256 GB (není součástí) |
| Formát obrazu | JPEG |
| USB port | Ano, typ C |
| Výdrž baterie | až 10 hodin |
| Rozměry | 130 × 140 × 50 mm |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Hmotnost | 602 g |
| Využití | Lov, golf, střelba, stavebnictví, hobby, pozorování |
| Optický zoom | 1–10× |
| Průměr objektivu | 30 mm |
| Formát videa | MP4 |
| Rozlišení foto | max. 8 MP |
| IR dosah | více než 300 m |
| Obsah balení | |
| Binokulár | Ano |
| Příslušenství | Pouzdro, USB–USB-C kabel, šňůrka, čisticí utěrka, manuál |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |




















