Majáková rampa Optima je profesionální, vysoce konfigurovatelný produkt. V současnosti je v nabídce několik stovek různých variant pokrývající kompletní spektrum požadavků zákazníků na výstražná světla.
Rampy Optima se vyznačují velmi jednoduchou montáží. V ceně majákové rampy je kabeláž, montážní úchyty a v případě oranžových verzí ovládací skříňka. Majákové rampy mají homologaci R65 v případě modré a oranžové varianty a nově také R10.

Jak na výběr.

1- Délka

První parametr který budete v menu vybírat je délka rampy přičemž na výběr je od 60cm do 200cm. Tip- Majákovou rampu lze po domluvě s prodejcem vyrobit i v nestandardní, na eshopu neuvedené délce.

2- Výška

Majákové rampy Optima jsou k dispozici ve dvou výškách.

Typ Optima 60 s výškou 60mm.

Optima 60


Typ Optima 90 s výškou 90mm.

Optima 90

3- Výběr konfigurace krytů.

Majákové rampy Optima jsou vyráběny se dvěmi a více vrchními kryty. Hlavní výběr spočívá ve volbě bílé nebo barevné středové časti a způsobu usazení krytů. Tento výběr ovlivňuje rozmístění a počet LED modulů v majákové rampě a možnost instalace reproduktoru.

Kupříkladu třídílná Optima 60 110 cm s bílím středem může mít maximálně 4 LED moduly ale je možné do ní zabudovat reproduktor.

bílí střed

Oproti tomu dvoudílná Optima bez bílého středu může mít až 8 LED modulů ale ne zabudovaný reproduktor.

8 modulůTip- Doporučujeme nahlédnout do jednotlivých detailů ramp kde je možné upřesnit výběr a získat tak lepší představu co která varianta umožňuje.

4- Barva majákové rampy

Tento parametr vybíráme již v detailu produktu. Vybrat můžeme ze tří barev záblesků a jejich kombinací které jsou oranžová, modrá, červená. Kryty majákové rampy můžou být v barvě záblesků případně průhledné. Střední kryt pak navíc v bílé barvě.

Detaily

5- Počet LED modulů

Dle typu majákové rampy 4 až 8 LED modulů. Každý modul je osazen 6 kusy 3W LED. Parametr je možné vybrat v detailu rampy umožňuje li to konfigurace rampy..

6- Zabudovaný reproduktor

Parametr je možné vybrat v detailu rampy umožňuje li to konfigurace rampy. Reproduktor je možné zabudovat pouze do variant s bílím středem který je minimálně 50cm dlouhý.

7- Montážní úchyty

Rampy jsou dodávány se základními montážními úchyty. V případě nestandardní montáže je možné přiobjednat úchyty které můžou lépe vyhovovat. U ramp maximální délky 110cm je možné objednat originální magnetické úchyty.