Kamuflážní videokamera PNI Hunting 751 PRO, 16MP, 4G LTE, noční vidění, baterie, solární panel, neviditelné LED diody pro zvířata, IP66
|
|
Maskovací sledovací kameraSledovací kamera PNI Hunting 751 PRO může být tím správným řešením pro sledování divoké zvěře nebo zabezpečení majetku v odlehlých oblastech, nabízí funkce AI, vysoce kvalitní obraz a mobilní konektivitu. |
GSM 4G připojeníDohledová kamera PNI Hunting 751 PRO nabízí podporu nano SIM, umožňující přístup ke kameře a dálkový přenos dat přes mobilní sítě. |
|
|
|
Všestranné použitíTato kamera je vhodná jak pro pozorování divoké zvěře, tak pro sledování izolovaných míst (chaty, zemědělské pozemky, lesy atd.) a je ideální pro milovníky lovu, výzkumníky a majitele domů, kteří chtějí zvýšit bezpečnost. |
Vestavěný mikrofon a reproduktor – obousměrná komunikaceKamera umožňuje nahrávání okolního zvuku a obousměrnou komunikaci v reálném čase. Prostřednictvím aplikace Ucon může uživatel poslouchat a mluvit s lidmi nebo zvířaty detekovanými kamerou. |
|
|
|
Funkce na první pohledSledovací kamera PNI Hunting 751 PRO poskytuje jasný a detailní obraz v režimu fotografie i videa. Je vybaven pohybovým senzorem PIR, účinně detekuje pohyb a snižuje falešné poplachy. Konektivita přes GSM síť umožňuje vzdálený monitoring a konfiguraci kamery. Pro optimální viditelnost v noci má kamera 6 IR LED diod a energii zajišťuje solární panel a baterie 18650 7800 mAh, které nabízejí rozšířenou autonomii. |
Video prezentace |
|
PNI 751 |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU751 |
| Barva | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 1/2.7" GC4653 |
| Noční vidění | až 25 m |
| Objektiv | 3.6 mm |
| IR LED | 6 × LED 940 nm |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Skladovací teplota | -30°C ~ +70°C |
| Rozměry | 75 × 45 × 120 mm |
| Hmotnost | 447 g |
| Napájení | 18650 akumulátor 7800 mAh 3.7 V |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 4MP / 8MP / 16MP |
| Rozlišení video | 2560 × 1440 px |
| Odesílání snímků | Ano, přes aplikaci |
| Režim | Foto / Video |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | 0 – 12 m |
| PIR úhel | 95° |
| GSM frekvence | 4G TD-LTE / LTE-FDD |
| Vzdálené nastavení | Ano, aplikace UCon |
| Aplikace | UCon |
| Úhel záběru | 85° |
| Spotřeba v pohotovosti | 3 mA |
| Konektivita | |
| USB | Ano, typ C |
| Slot karta | MicroSD |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB – USB-C kabel | Ano |
| Anténa GPRS | Ano |
| Upevňovací popruh | Ano |
| Akumulátor | Ano |
| SIM 4G | Ano |
| Solární panel | Ano, 4 W |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | Akumulátor, Solar |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 4MP, 8MP, 16MP |
| Maximální rozlišení | 2560×1440 |
| Aplikace | UCon |
| Uložiště | MicroSD |
| Zorný úhel | 85° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |




































