Sada lovecké kamery PNI Hunting 400C PRO 24 MP obsahuje kryt a bezpečnostní lanko
PNI-HU400PRO - Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO 24MP s internetem 4G LTE, GPS, současným přenosem videa a fotografií do telefonu, 4 e-maily, FTP, Full HD 1080P, noční vidění, 59 neviditelných LED diod pro zvířata
|
|
|
Překvapivé snímky odhalují tajemství divoké přírodyVestavěný pohybový senzor spouští nahrávání pouze tehdy, když kamera detekuje pohyb. Abyste se vyhnuli falešným poplachům, věnujte zvláštní pozornost umístění kamery. Odstraňte z jejího zorného pole větve nebo jiné prvky, které by mohly způsobit spuštění kamery svým pohybem. 100stupňový PIR úhel, rychlost závěrky 0,5 sekundy a maximálně 5 po sobě jdoucích fotografií zajišťují, že budou zachyceny všechny detaily a celá akce. Barevný CMOS snímač, 5MP fotografie, videozáznamy v rozlišení Full HD 1080P v živých a jasných barvách během dne (černobíle v noci) a režim vícenásobného snímání nabízejí nezapomenutelný vizuální zážitek. Ať už sledujete svůj dům, zahradu nebo farmu, nebo sledujete a monitorujete život a zvyky divokých zvířat, kamera PNI Hunting 400C PRO je tím nejvhodnějším řešením. Díky malým rozměrům, maskovacímu krytu a nastavitelnému jasu LED diod (vysoký/nízký) je lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO téměř neviditelná. Třída krytí IP66 zajišťuje ochranu kamery před prachem, deštěm a vlhkostí. |
|
|
|
|
Pošlete fotografii (24MP) a video ( 1080P HD video ) e-mailem nebo telefonickyKdyž detekuje pohyb, lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO dokáže odeslat fotografie na 4 telefonní čísla prostřednictvím MMS a fotografie nebo videa na 4 e-mailové adresy prostřednictvím SMTP. Fotografie odeslané přes SMTP a FTP / FTPS mají volitelnou velikost: Malá (640x480), Větší (1920x1440) nebo Původní (5M / 8M / 12M / 24M) v závislosti na nastavení Velikost obrazu v nabídce kamery. Novou funkcí je odesílání přes FTPS, což je bezpečný způsob přenosu fotografií, který zajišťuje šifrování a vysokou bezpečnost dat. |
|
|
|
|
Jasný obraz ve dne i v noci. Infračervená technologie „No Glow“ (bez odrazů)Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO má veškeré nástroje, které potřebuje i nezkušený uživatel: LCD displej pro programování kamery, IR LED pro noční nahrávání, senzor pohybu pro aktivaci kamery pouze při průchodu zvířat, širokoúhlý objektiv (100°) a slot pro kartu micro SD s kapacitou až 32 GB pro ukládání záznamů (karta micro SD není součástí balení). Doporučení: před použitím kartu micro SD naformátujte. |
|
|
|
|
GSM 4G modulDíky vestavěnému 4G modulu a 4G SIM kartě odesílá kamera PNI Hunting 400C PRO velkoformátové fotografie na e-mail a FTP nebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) do mobilního telefonu. Prostřednictvím bezplatné aplikace Trail Camera (Android / iOS) může uživatel provádět základní nastavení kamery a na dálku získávat snímky v reálném čase. - Přidejte telefonní číslo SIM karty do mobilní aplikace Trail Camera . - Zkopírujte níže uvedená nastavení a změňte pouze telefonní čísla a e-mailovou adresu na ty, které vlastníte. - Odešlete nastavení do fotoaparátu stisknutím tlačítka Odeslat . - Kamera odpoví SMS zprávou „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“. - Zadejte příkaz z aplikace Získat obrázek : a obdržíte stejnou SMS zprávu „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“ a e-mail s obrázkem pořízeným fotoaparátem. - Pokud to nefunguje, znamená to, že výrobek nemá GSM signál – a kameru je nutné přenést do otevřeného pole. Počkejte, až se objeví alespoň 2 signální čárky. Zároveň zkontrolujte nastavení kamery a pečlivě si prostudujte návod k obsluze produktu.
|
Nakonfigurujte kameru pro použití účtu Gmail
• Ve svém účtu Gmail přejděte do nabídky „Zabezpečení“ a aktivujte možnost 2FA.
• Poprvé budete požádáni o potvrzení kódem přijatým prostřednictvím SMS, poté přepněte na 2FA v Google Authenticatoru (volitelné)
• Po aktivaci 2FA se zobrazí možnost „Hesla aplikací“

• V aplikaci vybereme „Pošta“, poté v části Zařízení „Jiné“ a zadáme mu název
• Bude vygenerováno heslo, které lze použít místo hesla e-mailového účtu k ověřování na zařízení, jako je fotoaparát nebo tiskárna.

Aktualizace firmwaru duben 2025
• Novou verzi firmwaru, která umožňuje změnu ID kamery pomocí SMS příkazu, si můžete stáhnout zde https://s9.ro/2boi.
• Postup pro vytváření SMS příkazů, které lze odeslat do lovecké kamery, si můžete stáhnout zde https://s9.ro/2bt1.
• Aplikaci Trail Camera pro Android si můžete stáhnout zde.
Postup aktualizace firmwaru:
1) Rozbalte balíček s aktualizací firmwaru na SD kartu
2) Zkopírujte 2 soubory z balíčku s aktualizací softwaru do kořenového adresáře SD karty fotoaparátu. Po zkopírování znovu vložte SD kartu do fotoaparátu.
3) Zapněte kameru a vstupte do nabídky Nastavení, poté klikněte na Nabídka pro vstup do Nabídka—>Ostatní—>Aktualizace firmwaru—>Software—>ano
4) Na obrazovce se zobrazí „Čekejte prosím...“, což znamená, že probíhá aktualizace softwaru. V tomto okamžiku se prosím ujistěte, že nedojde k přerušení napájení, a během procesu nevypínejte fotoaparát.
5) Po dokončení aktualizace se kamera automaticky restartuje. Správnou verzi softwaru můžete zkontrolovat v nabídce Menu—>Informace—>Dlouze stiskněte tlačítko se šipkou doprava po dobu 10 sekund -> Pokud se na obrazovce zobrazí kód „5MR3POwF334“, aktualizace softwaru SD karty je dokončena;
Běžné SMS příkazy po této aktualizaci firmwaru:
1) Aktivace ID kamery: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0#0#0#VYP#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1# MOJEKAMERA000001 #VYP#0#0#0#0$
2) Formát SD karty: $21*1#1$
3) GPS ZAPNUTO: $10*13#0#0#0#VYPNUTO #1 #0#1#1#1#0#0#0#0$
4) PIR senzor VYP: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0 #1 #0#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1#VYP#VYP#0#0#0#0$
5) Restartujte kameru:
14 dolarů*1#1 dolarů
6) Nastavení e-mailu: pro příjem e-mailů
Výchozí parametr:
$08*8#email1#email2#email3#email4#0#0#0#0#0$
7) Nastavení e-mailového serveru: pro odesílání e-mailů
$07*5#mail.gmail.com#5550#kamera1@gmail.com#hesloxxx#2$
PNI-CASE400C – Kovové bezpečnostní pouzdro PNI Safe Lock pro lovecké kamery PNI Hunting 400C PRO a PNI Hunting 480C PRO
|
|
Ochranné a vandalům odolné kovové pouzdro pro loveckou kameru PNI Hunting 400CBezpečnostní pouzdro pro loveckou kameru je speciálně navrženo k ochraně modelu lovecké kamery PNI Hunting 400C. Pouzdro je navrženo tak, aby chránilo kameru před mechanickými nárazy, údery, pády nebo jinými nepříjemnými událostmi. Je vybaven zapínacím systémem na zadní straně, který je následně zajištěn visacím zámkem (jakýmkoli malým visacím zámkem dostupným na trhu) pro vysokou ochranu. |
Volitelné dodatečné zabezpečeníAntivandalský kryt lze volitelně zabezpečit samostatně zakoupeným produktem: bezpečnostním kabelem PNI Smart Lock s visacím zámkem pro lovecké kamery . Zamykací systém tohoto produktu je jednoduchý a umožňuje uzamknout 2metrové ocelové lano ve speciální karabině pomocí kombinovaného zámku. |
PNI-LK-HUNTC - Bezpečnostní kabel s visacím zámkem PNI Smart Lock pro lovecké kamery PNI 400C, 350C, 280C, 480C
|
|
Zvýšená bezpečnost loveckých kamer a dalších funkcíBezpečnostní kabel PNI SmartLock přináší vysoký stupeň zabezpečení pro ochranu loveckých kamer umístěných v lese, na stromech nebo na jakémkoli jiném místě. Jako bezpečnostní systém dokáže zabezpečit i další zboží, jako jsou jízdní kola, koloběžky atd. |
Jednoduchý zamykací systém s visacím zámkemZamykací systém je jednoduchý a umožňuje uzamknout dvoumetrové ocelové lano ve speciální karabině. Přiložený visací zámek je odnímatelný a umožňuje extrémně snadnou změnu odemykacího kódu. Visací zámek lze samozřejmě dle potřeby nahradit jinými podobnými zamykacími řešeními. |
|
Konfigurace zámkuZámek je dodáván s továrním odemykacím kódem 0-0-0. Pro odemčení zámek zarovnejte 0 na 3 kolečkách s červenou čarou na zámku. Pro uzamčení uveďte zámek do zavřené polohy a náhodně otáčejte 3 kolečky. Změna kódu visacího zámku 1. Odemkněte visací zámek: Nastavte 3 číselná kolečka tak, aby nula (0) byla kolineární 0-0-0 s červenou čarou na visacím zámku. 2. Zatáhněte za západku visacího zámku svisle, abyste ji otevřeli, a otočte ji o 180 stupňů proti směru hodinových ručiček. 3. Zatlačte ouško visacího zámku do jeho těla. 4. Se stisknutým uchem zámku vyměňte 3 kolečka a získejte dle libosti jiné heslo. Heslo si zapište do zápisníku nebo na speciální místo pro hesla, abyste si ho pro případ, že byste ho zapomněli, zapamatovali. 5. Uvolněte západku zámku a otočte ji o 180 stupňů zpět do původní uzamčené polohy. Otočením 3 válečků zámek uzamkněte. Postup je úspěšný a heslo je nyní změněno. Ověřte heslo a otevřete zámek s novým heslem. Pokud chcete heslo znovu změnit, opakujte výše uvedené kroky. |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU400PRO |
| Barva | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (barevný) |
| Noční vidění | až 20 m |
| Objektiv | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horní: 27 ks / spodní: 32 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Délka videa | 5–60 s (nastavitelná) |
| Rychlost spouště | 0.4 s |
| Interval snímání | 4–7 s |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 115 × 74 × 147 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Napájení | 12× AA baterie / DC 12V |
| Typ baterií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimální osvětlení | 0 Lux |
| GPRS | Ano |
| MMS | Ano |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlišení video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odesílání snímků | Ano (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofon | Ano |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR úhel | 100° |
| Sekvenční snímání | 1–5 snímků |
| Vzdálené ovládání | Ano, přes SMS |
| Aplikace | TrailCamera |
| Úhel záběru | 100° |
| Konektivita | |
| USB | Ano |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB–miniUSB kabel | Ano |
| Šňůrka | Ano |
| GPRS anténa | Ano, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Ano |
| SIM adaptér | Ano |
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-CASE400C |
| Obecná charakteristika | |
| Barva | Hnědá |
| Typ | Kovové pouzdro pro lovecké kamery |
| Rozměry: | 130 X 85 X 170 mm |
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-LK-HUNTC |
| Obecná charakteristika | |
| Barva | Šedá s červenou |
| Typ příslušenství | Bezpečnostní kabel se zámkem |
| Délka kabelu | 2 metry |
| Materiál kabelu | Ocel |
| Průměr kabelu | 6 mm |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 5MP, 12MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | TrailCamera |
| Uložiště | Slot SD max32gb |
| Zorný úhel | 100° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |













































