SLIM LED svetelná rampa 1070 mm, oranžová, 12–24 V, 36+144 LED diód, ECE R65
Tenká (2,5 cm) oranžová LED svetelná lišta vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určená pre vozidlá, kde sa kladie osobitný dôraz na výstražný účinok.
Vďaka svojej nízkej výške je zvlášť vhodná pre moderné aerodynamické automobily, kde nespôsobuje nadmerný hluk ani zvýšenú spotrebu paliva.
Technické parametre:
• napájacie napätie: 12 V - 24 V
• výkon: 98 W
• svetelný zdroj: 36+144 LED diód
• 14 variantov výstražných blikajúcich režimov
• homologácia: ECE R65, R10
• rozmery: 1070 mm (dĺžka)
• vodotesnosť: IP67
• prevádzková teplota: od -40 °C do +65 °C
• určené na trvalú inštaláciu
• napájací kábel (3,5 m s voľnými vodičmi)
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1070 mm |
| Výška | 87 mm |
| Šírka | 218 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |



