LED svetelná rampa 1200mm, oranžová, 12-24V, ECE R65, ovládač s kontrolou zvoleného režimu
Oranžová LED svetelná rampa s dymovým krytom je vďaka svojim rozmerom vhodná pre všetky typy vozidiel.
Je určená pre vozidlá u ktorých je kladený zvláštny dôraz na výstražný efekt.
Rampa je vybavená prídavným ovládačom pre komfortnejšie ovládanie rampy so spätnou kontrolou zvoleného režimu.
Technické parametre:
• napájacie napätie 12-24 V
• svetelný zdroj: 95W (432 LED)
• hliníkový obal s polykarbonátovým dymovým krytom
• špeciálne paraboly pre silný výstražný efekt
• 19 variantov režimov výstražného preblikávania
• možnosť zníženia svietivosti
• homologácia ECE R10, R65
• rozmery: 1200,5 x 259,3 x 36 mm
• pracovná teplota: -45 °C - +60 °C
• vodotesná IP67
• pripojenie: 3m kábel zakončený napájacími vodičmi
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 36 mm |
| Šírka | 259 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupca v EÚ | contact@pni.ro |












