Rocker spínač MAJÁK 12/24V
Rocker spínač MAJÁK 12/24V
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(2)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Spínač ROCKER kolískový hranatý s červeno podsvieteným symbolom majáka a nápisom MAJÁK, pre napájacie napätie 12V / 20 A - 24 V / 10 A viac
Kód produktu: 47115
11,60 Eur
s DPH
Spínač ROCKER kolískový hranatý s červeno podsvieteným symbolom majáka a nápisom MAJÁK, pre napájacie napätie 12V / 20 A - 24 V / 10 A viac
Kód produktu: 47115
Spínač ROCKER kolískový hranatý s červeno podsvieteným symbolom majáka a nápisom MAJÁK, pre napájacie napätie 12 V / 20 A - 24 V / 10 A, rozmer otvoru 37x21 mm, LED podsvietenie. Spína kladné napätie medzi kontakty 2 a 3 na kontaktu 8 je napájanie pre podsvietenie nápisu, 7 je kostra pre podsvietenie symbolov
| Napätie | 12/24V |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie | 12V-20A/24V-10A |
| Tvar montážneho otvoru | Obdĺžnik |
| Typ spínača | Spínač |
| Veľkosť montážneho otvoru | 21 X 37 mm |
Václav Schröpfer Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Klady
Zápory
Zdeněk Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Kladyje dobře ovladatelny
Zápory
Overená recenzia od registrovaného zákazníka!
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |












