Rocker spínač MAJÁK 12/24V
Rocker spínač MAJÁK 12/24V
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
(2)
Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému
Spínač ROCKER kolébkový hranatý s červeně podsvíceným symbolem majáku a nápisem MAJÁK, pro napájecí napětí 12 V / 20 A - 24 V / 10 A Více
Kód produktu: 47115
278 Kč
s DPH
Spínač ROCKER kolébkový hranatý s červeně podsvíceným symbolem majáku a nápisem MAJÁK, pro napájecí napětí 12 V / 20 A - 24 V / 10 A Více
Kód produktu: 47115
Spínač ROCKER kolébkový hranatý s červeně podsvíceným symbolem majáku a nápisem MAJÁK, pro napájecí napětí 12 V / 20 A - 24 V / 10 A, rozměr otvoru 37 x 21 mm, LED podsvícení.
Spíná kladné napětí mezi kontakty 2 a 3, na kontaktu 8 je napájení pro podsvícení nápisu, 7 je kostra pro podsvícení symbolů.
| Napětí | 12/24V |
|---|---|
| Maximální zatížení | 12V-20A/24V-10A |
| Tvar montážního otvoru | Obdélník |
| Typ spínače | Spínač |
| Velikost montážního otvoru | 21 X 37 mm |
Václav Schröpfer Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Klady
Zápory
Zdeněk Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Kladyje dobře ovladatelny
Zápory
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka!
| Zástupce výrobce v EU | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupce v EU | info@stualarm.cz |












