Živá PTZ video monitorovací kamera se solárním panelem, 2MP, GSM 4G
Živá PTZ video monitorovací kamera se solárním panelem, 2MP, GSM 4G
|
|
Nabíjecí baterie a solární panelŽivou monitorovací kameru PNI IP60 lze nainstalovat na libovolné místo, dokonce i na izolovaná místa, kde není stabilní zdroj energie a internet. Vestavěná baterie 20 Amp zajišťuje provoz kamery až 60 hodin. Monokrystalický solární panel s maximálním výkonem 60W rychle nabije baterii. Úroveň nabití baterie je indikována centrální LED na kovové montážní konzole. Když je baterie nabitá pod 25 %, LED dioda se rozsvítí červeně a začne blikat. Když je baterie plně nabitá, LED dioda se rozsvítí zeleně a zůstane trvale svítit. Solární panel musí být instalován v prostoru, který zajišťuje nejlepší oslunění, orientovaný na J nebo JZ. |
Připojení 4G-LTE nebo 3GChcete-li se připojit k internetu, vložte do sledovací kamery 4G SIM kartu s mobilními daty. Kameru tak můžete na dálku ovládat pomocí aplikace CamHi (Android/iOS) nebo HiP2P Client (PC Windows). Doporučujeme nakonfigurovat kameru před instalací venku pomocí kabelu RJ45 pro připojení k routeru. Po úspěšném přidání kamery do aplikace ji nakonfigurujte v mobilní datové síti 4G a přejděte do nabídky pokročilých nastavení. |
|
|
|
Komprese videa H.265Zvyšuje šířku pásma a efektivitu úložiště; podporuje vyšší rozlišení a nabízí delší dobu záznamu. |
Dálkové ovládání telefonem nebo PCKamera PNI IP60 je kompatibilní s aplikací CamHi (Android / iOS) a aplikací HiP2P (Windows). Na základě IP kamery můžete ke kameře přistupovat také přes Internet Explorer. Všechny metody dálkového ovládání umožňují prohlížení obrázků v reálném čase, pořizování snímků, ruční spouštění a zastavování nahrávání a nastavení sítě, videa nebo zvuku. |
|
|
|
Detekce pohybu a detekce lidské podobyKe zvýšení úrovně zabezpečení kamera používá algoritmy, které porovnávají snímky, aby identifikovaly lidskou podobu. Spolu s funkcí detekce pohybu zabraňuje funkce detekce lidské podoby falešným poplachům způsobeným pohybem vegetace nebo zvířat. |
Obousměrná komunikace. Integrovaný mikrofon a reproduktorIntegrovaný mikrofon a reproduktor vám umožní na dálku komunikovat s návštěvou nebo zahnat vetřelce. Nahrávky budou mít také video a zvuk. |
|
Video prezentace |
|
PNI IP60 live PTZ video surveillance camera with solar panel, 2MP, GSM 4G, SIM slot UK |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| 🟦 Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-IP60L |
| Výrobce | PNI |
| 🟦 Vlastnosti kamery | |
| Typ snímače | CMOS F23 |
| Objektiv | Varifokální 2.8 – 12 mm (optický zoom 5×) |
| Minimální osvětlení | 0.01 Lux |
| Komprese videa | H.265 |
| Snímková frekvence | 30 fps |
| Rozlišení | 1080 P |
| Ethernet | RJ-45, 10/100 Mbps |
| Přenos fotografií e-mailem | Ano |
| Ukládání záznamů na FTP server | Ano |
| IR přísvit | 4 × IR LED + 4 × bílé LED |
| Dosah IR osvětlení | Až 50 m |
| Slot pro microSD kartu | microSD max. 128 GB (karta není součástí balení) |
| Detekce pohybu | Ano |
| Záznam videí | Lokálně na microSD |
| Slot pro SIM kartu | Ano |
| Mobilní aplikace | CamHi |
| Audio vstup | Integrovaný mikrofon |
| Audio výstup | Integrovaný reproduktor |
| Napájení | 12 V / 2 A |
| Třída ochrany | IP66 |
| Rozměry / hmotnost | Panel 355 × 530 × 20 mm / Kamera 100 × 170 × 155 mm |
| 🟦 Solární systém | |
| Typ panelu | Monokrystalický |
| Výkon panelu | Max. 60 W |
| Napětí naprázdno | 15 V |
| Zkratový proud | 4 A |
| Počet článků | 36 |
| Kapacita baterie | 20 A |
| Jmenovité napětí baterie | 11.1 V |
| Typ akumulátoru | 18650 Li-ion |
| Materiál konstrukce | Hliníková slitina |
| 🟦 Obsah balení | |
| Kamera | Ano |
| Solární panel | Ano, 2 ks |
| Montážní držák | Ano |
| Akumulátor | Ano, typ 18650 20 A |
| Montážní příslušenství | Ano |
| Ethernetový kabel | Ano |
| Napájecí adaptér | Ano, 230 V → 12 V |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor, Solar |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 2MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | CamHi, HiP2P |
| Zoom | 5× Optický zoom |
| Uložiště | Slot SD max128gb |
| Osvětlení | Infračervené, Bílé LED |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |






































