LED svetelná rampa 1240mm, oranžová, červená/modrá+biela, 10-30V, ECE R65
Svetelná rampa LED vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určená pre vozidlá, pri ktorých sa kladie osobitný dôraz na výstražný účinok.
Najtenšia a najľahšia LED rampa na trhu, jediná, ktorá kombinuje všetky dostupné farby v jednej rampe (4V1) - oranžové, modro-červené a biele svetlo.
Vďaka svojej malej výške je vhodná najmä pre moderné aerodynamické vozidlá, kde nespôsobuje nadmerný hluk a zvýšenú spotrebu paliva.
Súčasťou balenia je káblový ovládač s prepínaním režimov a zobrazením zvoleného režimu.
Rampa má homologizáciu triedy 2, čo znamená, že ju možno prepnúť do nočného režimu (stlmenie intenzity svetla), ktorý možno prepínať manuálne alebo pomocou zabudovaného svetelného snímača.
Výhody:
- 4v1 - všetky dostupné farby v jednej rampe
- Univerzálne biele svetlo - umožňuje osvetlenie pracoviska alebo smerovanie
- svetelný senzor - umožňuje automatické prispôsobenie jasu okolitým svetelným podmienkam
- Schválenie R65 triedy 2 - najjasnejšia svetelná rampa na trhu
- Inteligentný ovládač - všesmerové ovládanie s kombináciou rôznych farieb
- Funkcia smerovania ovládača - s oranžovým svetlom, vľavo, vpravo, v strede
- jednoduchá oprava - pomocou samostatne vymeniteľných modulov
- maximálna odolnosť voči vode - IP69K
- hliníkové telo s výkonným chladiacim systémom
Technické parametre:
- napájacie napätie 10 - 30 V
- zdroj svetla: 204 x 2 W LED (oranžová), 204 x 2 W LED (modročervená), 204 x 0,5 W LED (biela)
- 20 variantov režimov výstražného blikania vrátane smerovania
- Schválenie ECE R65, trieda 2, R10, CISPR 25
- Rozmery: 1240 x 180 x 30 mm (výška vrátane držiaka 67 mm)
- vodotesnosť IP69K
- pracovná teplota -45 ºC - +65 ºC
- skrutková montáž
- hliníkové telo + kryt z PC odolný voči UV žiareniu
- káblové diaľkové ovládanie so samostatným ovládaním oranžového/modrého/červeného a bieleho svetla
- Pripojenie: 3 m napájací kábel s voľnými vodičmi (+ 3 m kábel s káblovým diaľkovým ovládaním na zapnutie + tlačidlá na prepínanie režimov
| Farba | Biela, Modro/červená, Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 10-30V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1240 mm |
| Výška | 68 mm |
| Výška rampy bez nosičov | 30 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |






















