AKU LED svetelná rampa oranžová+biela, 84LEDx0,5W, magnet, 12-24V, 304mm, ECE R65
Bezdrôtové dobíjateľné miniatúrne oranžovo-biele výstražné svetlo LED s desiatimi režimami blikania. Rampa môže blikať oranžovo, bielo, oranžovo a bielo spolu alebo striedavo oranžovo/bielo. Určené na pripevnenie pomocou magnetu.
Súčasťou balenia je nabíjačka do auta.
Technické parametre:
- napájacie napätie: 12 V - 24 V (nabíjačka)
- max. 1,35 A
- doba nabíjania: cca 4,5 h
- doba prevádzky: cca 6,5 h
- zdroj svetla: 84x LED čip SMD2835
- svetelný výkon: 38 W
- 10 variantov výstražných režimov blikania pre každú farbu vrátane 2 rotačných režimov
- homologácia: ECE R10, ECE R65 (len oranžová)
- rozmery: 304,5 mm x 157,4 mm x 59 mm
- vodotesnosť: IP65
- pracovná teplota: od - 40 ºC do + 60 ºC
- upevnenie na magnet
Upozornenie:
Magnetické majáky a rampy nie sú pevné a sú určené najmä na označovanie stojacich vozidiel! !! Pri používaní počas jazdy môžu vysoké rýchlosti (počasie, vietor, znečistenie vozidla) spôsobiť pád rampy/majáka a jeho zničenie. Pozor - spadnutý maják/rampa môže spôsobiť materiálne škody alebo ohroziť zdravie a život. Výrobca ani predajca nenesú žiadnu zodpovednosť za magnetický maják/rampu používanú počas jazdy.
| Farba | Biela, Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | Akumulátor |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 304 mm |
| Výška | 59 mm |
| Šírka | 157 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |

















