AKU LED lampa oranžová, APP, magnet, 12-24V, 304mm, ECE R65
Bezdrôtová dobíjacia mini výstražná rampa s LED technológiou a režimom blesku s možnosťou ovládania pomocou diaľkového ovládača alebo Bluetooth APP pre iPhone/Android.
Určená na pripevnenie pomocou magnetov.
Súčasťou je nabíjačka do auta + diaľkové ovládanie.
Technické parametre:
- Homologácia ECE R65, R10
- Zdroj svetla: 84x SMD LED čip
- Výkon: 38 W
- napájacie napätie 12-24 V (nabíjačka)
- spotreba energie 1,35 A max.
- Čas nabíjania: približne 4,5 h
- prevádzkový čas: cca 6,5 h
- 7 režimov blikania (2x otočný + 5 bleskov)
- dosah diaľkového ovládania: do 30 m
- upevnenie pomocou magnetu
- Ochrana proti vlhkosti IP67
- pracovná teplota -40 - +60 °C
- Rozmery (d x š x v): 304 mm x 157 mm x 44 mm
Upozornenie:
Magnetické majáky a rampy nie sú trvalo pripevnené a sú určené predovšetkým na označenie stojacich vozidiel!!! Pri používaní počas jazdy môžu vysoké rýchlosti (počasie, vietor, znečistenie vozidla) spôsobiť pád rampy/majáka a jeho zničenie. Pozor - spadnutý maják/rampa môže spôsobiť materiálne škody alebo ohroziť zdravie a život. Výrobca ani predajca nenesú žiadnu zodpovednosť za magnetický maják (rampu) používaný počas jazdy.
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 304 mm |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 157 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |

















