AKU LED lampa oranžová, 84LEDx0,5W, magnet, 12-24V, 304mm, ECE R65
Bezdrôtová dobíjateľná miniatúrna výstražná oranžová svetelná LED rampa s piatimi režimami blikania. Určená na pripevnenie pomocou magnetu.
Súčasťou balenia je nabíjačka do auta.
Špecifikácie:
- Napájacie napätie 12-24 V (nabíjačka).
- Spotreba energie max. 1,35 A.
- Čas nabíjania: približne 4,5 h
- prevádzkový čas: cca 6,5 h
- zdroj svetla: 84x LED čip SMD2835
- Svetelný výkon 38 W
- 5 variantov režimov výstražného blikania vrátane 2 otočných režimov
- Schválenie ECE R10, ECE R65
- Rozmery: 304,5 x 157,4 x 59 mm
- Vodotesnosť IP65
- pracovná teplota -40 ºC - +60 ºC
- montáž na magnet
Upozornenie:
Magnetické majáky a rampy nie sú trvalo pripevnené a sú určené najmä na označenie stojacich vozidiel!!! Pri používaní počas jazdy môže pri vysokej rýchlosti (počasie, vietor, znečistenie vozidla) dôjsť k pádu rampy/majáka a jeho zničeniu. Pozor - spadnutý maják/rampa môže spôsobiť materiálne škody alebo ohroziť zdravie a život. Výrobca ani predajca nenesú žiadnu zodpovednosť za magnetický maják (rampu) používaný počas jazdy.
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 304 mm |
| Výška | 59 mm |
| Šírka | 157 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |

















