Sada lovecké kamery PNI Hunting 400C PRO 24 MP s akumulátorem 18 Ah a napájecím kabelem
|
|
|
Překvapivé snímky odhalují tajemství divoké přírodyVestavěný pohybový senzor spouští nahrávání pouze tehdy, když kamera detekuje pohyb. Abyste se vyhnuli falešným poplachům, věnujte zvláštní pozornost umístění kamery. Odstraňte z jejího zorného pole větve nebo jiné prvky, které by mohly způsobit spuštění kamery svým pohybem. 100stupňový PIR úhel, rychlost závěrky 0,5 sekundy a maximálně 5 po sobě jdoucích fotografií zajišťují, že budou zachyceny všechny detaily a celá akce. Barevný CMOS snímač, 5MP fotografie, videozáznamy v rozlišení Full HD 1080P v živých a jasných barvách během dne (černobíle v noci) a režim vícenásobného snímání nabízejí nezapomenutelný vizuální zážitek. Ať už sledujete svůj dům, zahradu nebo farmu, nebo sledujete a monitorujete život a zvyky divokých zvířat, kamera PNI Hunting 400C PRO je tím nejvhodnějším řešením. Díky malým rozměrům, maskovacímu krytu a nastavitelnému jasu LED diod (vysoký/nízký) je lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO téměř neviditelná. Třída krytí IP66 zajišťuje ochranu kamery před prachem, deštěm a vlhkostí. |
|
|
|
|
Pošlete fotografii (24MP) a video ( 1080P HD video ) e-mailem nebo telefonickyKdyž detekuje pohyb, lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO dokáže odeslat fotografie na 4 telefonní čísla prostřednictvím MMS a fotografie nebo videa na 4 e-mailové adresy prostřednictvím SMTP. Fotografie odeslané přes SMTP a FTP / FTPS mají volitelnou velikost: Malá (640x480), Větší (1920x1440) nebo Původní (5M / 8M / 12M / 24M) v závislosti na nastavení Velikost obrazu v nabídce kamery. Novou funkcí je odesílání přes FTPS, což je bezpečný způsob přenosu fotografií, který zajišťuje šifrování a vysokou bezpečnost dat. |
|
|
|
|
Jasný obraz ve dne i v noci. Infračervená technologie „No Glow“ (bez odrazů)Lovecká kamera PNI Hunting 400C PRO má veškeré nástroje, které potřebuje i nezkušený uživatel: LCD displej pro programování kamery, IR LED pro noční nahrávání, senzor pohybu pro aktivaci kamery pouze při průchodu zvířat, širokoúhlý objektiv (100°) a slot pro kartu micro SD s kapacitou až 32 GB pro ukládání záznamů (karta micro SD není součástí balení). Doporučení: před použitím kartu micro SD naformátujte. |
|
|
|
|
GSM 4G modulDíky vestavěnému 4G modulu a 4G SIM kartě odesílá kamera PNI Hunting 400C PRO velkoformátové fotografie na e-mail a FTP nebo FTPS server a MMS fotografie (640x480) do mobilního telefonu. Prostřednictvím bezplatné aplikace Trail Camera (Android / iOS) může uživatel provádět základní nastavení kamery a na dálku získávat snímky v reálném čase. - Přidejte telefonní číslo SIM karty do mobilní aplikace Trail Camera . - Zkopírujte níže uvedená nastavení a změňte pouze telefonní čísla a e-mailovou adresu na ty, které vlastníte. - Odešlete nastavení do fotoaparátu stisknutím tlačítka Odeslat . - Kamera odpoví SMS zprávou „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“. - Zadejte příkaz z aplikace Získat obrázek : a obdržíte stejnou SMS zprávu „SMS příkazy byly úspěšně provedeny!“ a e-mail s obrázkem pořízeným fotoaparátem. - Pokud to nefunguje, znamená to, že výrobek nemá GSM signál – a kameru je nutné přenést do otevřeného pole. Počkejte, až se objeví alespoň 2 signální čárky. Zároveň zkontrolujte nastavení kamery a pečlivě si prostudujte návod k obsluze produktu.
|
Nakonfigurujte kameru pro použití účtu Gmail
• Ve svém účtu Gmail přejděte do nabídky „Zabezpečení“ a aktivujte možnost 2FA.
• Poprvé budete požádáni o potvrzení kódem přijatým prostřednictvím SMS, poté přepněte na 2FA v aplikaci Google Authenticator (volitelné)
• Po aktivaci 2FA se zobrazí možnost „Hesla aplikací“

• V aplikaci vybereme „Pošta“, poté v části Zařízení „Jiné“ a zadáme mu název
• Bude vygenerováno heslo, které lze použít místo hesla e-mailového účtu k ověřování na zařízení, jako je fotoaparát nebo tiskárna.

Aktualizace firmwaru duben 2025
• Novou verzi firmwaru, která umožňuje změnu ID kamery pomocí SMS příkazu, si můžete stáhnout zde https://s9.ro/2boi.
• Postup pro vytváření SMS příkazů, které lze odeslat do lovecké kamery, si můžete stáhnout zde https://s9.ro/2bt1.
• Aplikaci Trail Camera pro Android si můžete stáhnout zde.
Postup aktualizace firmwaru:
1) Rozbalte balíček s aktualizací firmwaru na SD kartu
2) Zkopírujte 2 soubory z balíčku s aktualizací softwaru do kořenového adresáře SD karty fotoaparátu. Po zkopírování znovu vložte SD kartu do fotoaparátu.
3) Zapněte kameru a vstupte do nabídky Nastavení, poté klikněte na Nabídka pro vstup do Nabídka—>Ostatní—>Aktualizace firmwaru—>Software—>ano
4) Na obrazovce se zobrazí „Čekejte prosím...“, což znamená, že probíhá aktualizace softwaru. V tomto okamžiku se prosím ujistěte, že nedojde k přerušení napájení, a během procesu nevypínejte fotoaparát.
5) Po dokončení aktualizace se kamera automaticky restartuje. Správnou verzi softwaru můžete zkontrolovat v nabídce Menu—>Informace—>Dlouze stiskněte tlačítko se šipkou doprava po dobu 10 sekund -> Pokud se na obrazovce zobrazí kód „5MR3POwF334“, aktualizace softwaru SD karty je dokončena;
Běžné SMS příkazy po této aktualizaci firmwaru:
1) Aktivace ID kamery: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0#0#0#VYP#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1# MOJEKAMERA000001 #VYP#0#0#0#0$
2) Formát SD karty: $21*1#1$
3) GPS ZAPNUTO: $10*13#0#0#0#VYPNUTO #1 #0#1#1#1#0#0#0#0$
4) PIR senzor VYP: $01*27#1#3#2#5#1#2#0#1#0#1#0#0#0 #1 #0#VYP#VYP#VYP#VYP#1#0#1#VYP#VYP#0#0#0#0$
5) Restartujte kameru:
14 dolarů*1#1 dolarů
6) Nastavení e-mailu: pro příjem e-mailů
Výchozí parametr:
$08*8#email1#email2#email3#email4#0#0#0#0#0$
7) Nastavení e-mailového serveru: pro odesílání e-mailů
$07*5#mail.gmail.com#5550#kamera1@gmail.com#hesloxxx#2$
PNI-ACC1812 - AGM baterie MW 18-12S 12V / 18Ah
Baterie MW 18-12s 12VMW 18-12S je olověný akumulátor, který po instalaci funguje bez nutnosti údržby. Během nabíjení reagují nahromaděné plynné páry v utěsněném vnějším plášti akumulátoru, čímž vznikají molekuly vody jako reakční produkt. Tímto způsobem se voda automaticky vrací do obvodu a po určitém počtu nabíjecích cyklů ji není třeba doplňovat. Díky technologii Absorbed Glass Mat (AGM), ve které je elektrolyt umístěn v separátorech ze skleněných vláken, lze akumulátor používat téměř v jakékoli poloze (elektrolyt není nikdy v kapalném stavu). |
|
PNI-CAB-CV18 - Napájecí kabel pro lovecké kamery, délka 1,5 m, konektory typu U
PoužitíTento kabel umožňuje napájet lovecký fotoaparát z externí baterie 12V / 7-25 Ah s metrickým konektorem 6-8 mm (šroub), čímž se dosáhne větší autonomie. Na jednom konci je kabel vybaven speciální zástrčkou pro lovecké kamery PNI (například PNI Hunting 400C, PNI Hunting 480C, PNI Hunting 350C) a na druhém konci je vybaven dvěma konektory pro připojení baterie. Kabel je dostatečně dlouhý (1,5 metru), aby bylo možné baterii umístit na bezpečné místo, mimo lovecký fotoaparát. |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-HU400PRO |
| Barva | Maskáčová |
| Vlastnosti | |
| Obrazový snímač | 5MP CMOS (barevný) |
| Noční vidění | až 20 m |
| Objektiv | F=3.0; zorné pole 100° |
| LCD displej | 2" |
| IR LED | horní: 27 ks / spodní: 32 ks |
| Formát obrazu | JPEG |
| Formát videa | AVI |
| Délka videa | 5–60 s (nastavitelná) |
| Rychlost spouště | 0.4 s |
| Interval snímání | 4–7 s |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 115 × 74 × 147 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Napájení | 12× AA baterie / DC 12V |
| Typ baterií | Alkalické / Li-Ion / NiMH |
| Minimální osvětlení | 0 Lux |
| GPRS | Ano |
| MMS | Ano |
| Krytí | IP66 |
| Pohybový senzor | Ano |
| Rozlišení foto | 24MP (5632 × 4224) |
| Rozlišení video | 1080P (1920 × 1080) |
| Odesílání snímků | Ano (e-mail, MMS, FTP) |
| Mikrofon | Ano |
| Režim | Foto / Foto+Video / Video |
| Den/Noc senzor | Ano |
| PIR dosah | až 20 m |
| PIR úhel | 100° |
| Sekvenční snímání | 1–5 snímků |
| Vzdálené ovládání | Ano, přes SMS |
| Aplikace | TrailCamera |
| Úhel záběru | 100° |
| Konektivita | |
| USB | Ano |
| Slot karta | SD max. 32 GB |
| SIM slot | Ano |
| Obsah balení | |
| Fotopast | Ano |
| USB–miniUSB kabel | Ano |
| Šňůrka | Ano |
| GPRS anténa | Ano, 2 ks |
| Upevňovací popruh | Ano |
| SIM adaptér | Ano |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-ACC1812 |
| Název | AGM akumulátor MW 18-12S |
| Parametry baterie | |
| Kapacita | 18 Ah |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Typ baterie | AGM VRLA |
| Rozměry | 181 × 77 × 167 mm |
| Hmotnost | 5.25 kg |
| Provozní teplota | -20°C ~ +50°C |
| Konektory | M5 (T13), šroub a matice M5 (T3) |
| Vnitřní odpor | 17 mΩ (plně nabitá) |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-CAB-CV18 |
| Obecné vlastnosti | |
| Typ | Připojení k baterii se šroubem M6–M8 |
| Délka | 1.5 m |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V, Akumulátor |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 5MP, 12MP |
| Maximální rozlišení | 1920×1080 |
| Aplikace | TrailCamera |
| Uložiště | Slot SD max32gb |
| Zorný úhel | 100° |
| Osvětlení | Infračervené |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |
































