LED svetelná šípka 80x80 cm 12/24V 8X L2H, EN 12352
8 X LED MO152 EN12352 Trieda L2H.
1500 cd každe svetlo
Rozmery: 80x80 cm
12V / 24V Napájanie na autobatériu
Šípka môže byť trvalo pripevnená k zadnej časti vozidla pomocou gumových držiakov (súčasťou balenia) alebo magnetickými držiakmi. Voliteľné príslušenstvo.
Vrátane dvoch malých spínačov (režim zapnuté / vypnuté a režim deň / noc)
| Homologácia |
|
|---|---|
| Napätie | 12/24V |
| Doba svitu | O0 |
| Dĺžka | 800 mm |
| Fotocitlivé spínacie prvky | A0 |
| indikátor napätia | I0 |
| Kmitočet | F1 |
| Kolorometrické vlastnosti | C2 |
| Mechanická pevnosť | M1 |
| Plocha svetelného poľa | P0 |
| Retroreflexe | R0 |
| Systém upevnenia | S0 |
| Tepelná odolnosť | T2 |
| Trieda výstražných svetiel | L2H |
| Výška | 800 mm |
| Výrobná spoločnosť | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Adresa | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |




