LED svetelná šípka 105x105 cm 12/24V 15X L8H, EN 12352
15 X LED MO200 EN12352 Trieda L8H.
2200 cd každe svetlo
Rozmery: 105x105 cm
12V Napájanie na autobatériu
Šípka môže byť trvalo pripevnená k zadnej časti vozidla pomocou gumových držiakov (súčasťou balenia) alebo magnetickými držiakmi. Voliteľné príslušenstvo.
Vrátane ovládača. 3 funkcie šípka doľava, doprava a výstražný kríž
| Homologácia |
|
|---|---|
| Napätie | 12V |
| Doba svitu | O1 |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Fotocitlivé spínacie prvky | A0 |
| indikátor napätia | I0 |
| Kmitočet | F3 |
| Kolorometrické vlastnosti | C1 |
| Mechanická pevnosť | M0 |
| Plocha svetelného poľa | P1 |
| Retroreflexe | R0 |
| Systém upevnenia | S0 |
| Tepelná odolnosť | T2 |
| Trieda výstražných svetiel | L8H |
| Výška | 1050 mm |
| Výrobná spoločnosť | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Adresa | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |






