LED light arrow 105X105 cm 12/24V 15X L8H, EN 12352
15 X LED MO200 EN12352 Class L8H.
2200 cd each light
Dimensions: 105x105 cm
12V Power supply for car battery
The arrow can be permanently attached to the rear of the vehicle using rubber mounts (included) or magnetic mounts. Optional accessories.
Driver included. 3 functions left arrow, right arrow and warning cross
| Certification |
|
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Shine time | O1 |
| Length | 1050 mm |
| Photo-sensitive switching elements | A0 |
| Voltage indicator | I0 |
| Frequency | F3 |
| Colorimetric properties | C1 |
| Mechanical strength | M0 |
| Area of light field | P1 |
| Retroreflectivity | R0 |
| Fixing system | S0 |
| Heat resistance | T2 |
| Class of warning lights | L8H |
| Height | 1050 mm |
| Manufacturing company | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Address | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |






