LED svetelná rampa modro-červená 120 cm, 12/24V, ECE R65
LED svetelná rampa modro-červená 120 cm, 12/24V, ECE R65
Modročervená LED svetelná rampa je vďaka svojim rozmerom vhodná pre všetky typy vozidiel. Vyhovuje aj zvýšeným nárokom technických požiadaviek HZS ČR číslo TP-STS / 20-2019 na výstražné svetlá z 18.3.2019 vrátane možnej synchronizácie s 2 majáky.
Je určená pre vozidlá u ktorých je kladený zvláštny dôraz na výstražný efekt. Najtenší a najľahší LED rampa na trhu. Špeciálna inovácia: pre montáž LED modulov sú použité hliníkové skrutky. Teplo generované LED modulmi je nasávané skrutkami a prenáša sa do hliníkovej základne, kde je potom rozptýlené vzduchom prechádzajúcim pod svetelnou rampou. To umožňuje maximalizovať svietivosť bez toho aby bola skrátená životnosť LED modulov vplyvom nadmerného zahrievania. Táto technológia je patentovaná. Ďalšou inováciou je pridanie 2 otvorov pre skrutky na koncoch rampy. Tieto otvory možno jednoducho využiť napr. Pre montáž kamier alebo pracovných svetiel. Rampa umožňuje synchronizáciu s modrým a červeným majákom pomocou synchronizačných káblov a aktiváciu denného / nočného režimu. Stlmenie svietenie i oboch majákov.
Upozornenie!
Majáky, 1X modrý a 1X červený je možné připoupit voľbou variantov, nie sú súčasťou v základnej cene. Túto synchronizáciu je možné použiť len s jedným režimom blikania a to striedavým dvouzábleskem ľavá a pravá strana.
Vzhľad a parametre majákov
• homologácia podľa ECE R65, ECE R10
• svetelný zdroj: 24 výkonných LED 3W
• plastový kryt s UV ochranou
• základňa z pevného plastu
• určené pre pevnú montáž, uchytenie pomocou 4 skrutiek
• ochrana proti vlhkosti IP67
• napájacie napätie 12-24V
• pracovná teplota -40 ° C - +65 ° C
• rozmery: priemer základne 133 mm, priemer majáku 120 mm, výška 86 mm


Technické parametre rampy
• napájacie napätie 12-24 V
• výkon 264 W
• svetelný zdroj: 88 výkonných LED 3 W
• pracovná teplota: -30 oC - +80 oC
• špeciálny paraboly pre silný výstražný efekt
• 29 rôznych variantov režimov výstražného preblikávania
• homologácia ECE R65 trieda 2, R10
• rozmery: 1200 x 250 x 45 mm
• vodotesná IP68 (duálne hydroizolácie vrátane membrány priepustnej pre plyny)
• uchytenie pomocou držiakov priamo na strechu vozidla
• 5 m 7-žilový pripojovací kábel Pripojenie:
• kábel zakončený voľnými vodičmi (režimy je možné prepínať pomocou kolískového prepínača, alebo je možné objednať samostatne ovládač SRE911-SKY01 u ktorého možno využiť len tri funkcie)
| Farba | Modro/červená |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 106 mm |
| Výška rampy bez nosičov | 45 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |








