LED prídavné smerové svetlá 12-24V, 472mm, ECE R65
Smerové oranžové doplnkové svetlá LED (šípky) sú určené napr. na označenie stojaceho vozidla alebo pri práci na ceste.
Sú vhodné aj na použitie napr. pri označovaní rôznych objektov brániacich premávke pri práci na ceste.
Vysokokvalitné vyhotovenie s vysokou odolnosťou proti vlhkosti, prachu a vibráciám.
Technické parametre:
- napájacie napätie 10 - 30 V
- zdroj svetla: 60x LED 1W
- 12 režimov blikania (vrátane ľavého, pravého, bočného)
- Schválenie ECE R10, ECE R65, CLASS2
- spotreba prúdu: 3,4 A/12 V - 1,7 A/24 V
- Materiál: hliník/plastové šošovky
- rozmery: 472 x 322 x 45 mm (každé svetlo)
- Dĺžka napájacieho kábla 500 mm
- dĺžka kábla k diaľkovému ovládaniu 3800 mm
- pracovná teplota -45 - +60 ºC
- vodotesnosť IP67
- hmotnosť približne 4 kg
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 10-30V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Dĺžka | 472 mm |
| Výška | 322 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |













