Prídavné smerové svetlá LED 12-24V, diaľkové ovládanie
Smerové svetlá LED sú určené napr. na označenie stojaceho vozidla pri práci na ceste. Sú vhodné aj na použitie napr. na označenie rôznych objektov brániacich premávke počas prác na ceste. Súčasťou balenia je bezdrôtový ovládací panel s LED displejom na ovládanie a zmenu režimov.
Technické parametre:
- 3 režimy prevádzky (vrátane ľavého, pravého, bočného)
- Bezdrôtové diaľkové ovládanie (nabíjanie cez kábel USB)
- Výkon LED: 100 W
- 5,2 m napájací kábel
- dĺžka kábla medzi svetlami 2,3 m
- napájacie napätie: 12 V - 24 V
- Dĺžka svetla: 344 mm
- Výška svetla: 199 mm
- hĺbka: 30 mm
- Vodotesnosť IP65
- pracovná teplota: -20 °C až +50 °C
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Krytie |
|
| Napätie | 12/24V |
| Dĺžka | 344 mm |
| Použitie | Vonkajšia montáž |
| Výška | 200 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |













