LED rampa 1427mm, oranžová, 12-24V, 270x1W LED, ECE R65
Oranžová svetelná rampa LED vhodná pre všetky typy vozidiel. Je určený pre vozidlá, pri ktorých sa kladie osobitný dôraz na výstražný účinok.
Balenie obsahuje káblový ovládač s prepínaním režimov a bezdrôtový ovládač s optickou indikáciou zvoleného režimu (SRE6-WR).
Rampa má schválenie triedy 2, čo znamená, že môže používať tzv. nočný režim (stlmenie intenzity svetla).
Oba ovládače sa potom môžu používať nezávisle.
Technické parametre:
- napájacie napätie 10 - 30 V.
- výkon 234 W
- zdroj svetla: 234 x 1W LED
- oranžový kryt
- 11 režimov výstražného blikania vrátane smerovania
- Schválenie ECE R65, R10, trieda 2
- Rozmery: 1427 x 257 x 43 mm (výška vrátane držiaka 85 mm)
- Vodotesnosť IP67
- pracovná teplota -40º - +65ºC
- skrutková montáž
- vrátane dobíjateľného bezdrôtového diaľkového ovládania s batériou SRE6-WR s kapacitou 4000 mAh (súčasťou balenia)
- pripojenie: 5 m napájací kábel ukončený voľnými vodičmi (+ káblový zväzok s káblovým diaľkovým ovládaním na zapnutie + tlačidlá na prepínanie režimov)
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Homologácia |
|
| Krytie |
|
| Napätie | 10-30V |
| Spôsob pripojenia |
|
| Spôsob upevnenia |
|
| Dĺžka | 1427 mm |
| Výška | 43 mm |
| Šírka | 257 mm |
| Zástupca výrobcu v EÚ | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupcu v EÚ | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupca v EÚ | info@stualarm.cz |














