Slim LED majáková rampa oranžová 107cm, 12/24V, R65
Slim LED majáková rampa oranžová 107cm, 12/24V, R65
81 bodů do věrnostního systému
Kód produktu: sre5slim-1070
8 127 Kč
s DPH
Kód produktu: sre5slim-1070
Tenká (2,5 cm) oranžová LED světelná rampa vhodná pro všechny typy vozidel. Je určená pro vozidla u kterých je kladen zvláštní důraz na výstražný efekt. Vzhledem ke své malé výšce je vhodná především pro moderní aerodynamické automobily, kde nezpůsobuje nadměrný hluk a zvýšenou spotřebu paliva.
Technické parametry:
• napájecí napětí 12-24 V
• výkon 98 W
• světelný zdroj: 36+144LED
• 14 variant režimů výstražného problikávání
• homologace ECE R65, R10
• rozměry: délka 1070 mm
• vodotěsná IP67
• pracovní teplota -40 C - +65 C
• určeno pro pevnou montáž
• napájecí kabel 3,5 m s koncovkou do CL zásuvky
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Homologace |
|
| Krytí |
|
| Napětí | 12/24V |
| Způsob připojení |
|
| Způsob upevnění |
|
| Délka | 1070 mm |
| Výška | 81 mm |
| Výška rampy bez nosičů | 25 mm |
| Šířka | 218 mm |
| Zástupce výrobce v EU | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupce v EU | info@stualarm.cz |
















