Vábnička pro lov PNI CP480 se 2 reproduktory, napájení 12 V
|
|
Vábnička na lov
Vábnička na lov PNI CP480 je elektronické zařízení určené k přilákání divokých zvířat, ideální pro lovecké aktivity, pozorování divoké zvěře nebo hubení škůdců. Zařízení se k počítači připojuje přes port Mini USB 2.0, který umožňuje přenos nebo mazání uložených zvuků. |
Externí reproduktory 50 WCP480 je vybaven dvěma externími reproduktory, které se připojují přes 3,5mm jack, má působivý zvukový výkon 50 W a je napájen 12V stejnosměrným zdrojem. Zvuky se přehrávají ve formátu MP3 a uživatel má přístup k 200 předem nahraným zvukům ve vnitřní paměti o velikosti 0,5 GB. Zařízení je vybaveno podsvíceným LCD displejem (128x64 px), který zobrazuje číslo a název skladby, hlasitost, systémový čas a stav přehrávání, což poskytuje intuitivní a snadno použitelné rozhraní. |
|
|
|
Možnosti přehrávání zvukuFunkce přehrávání zahrnují režimy smyčky (opakování skladby nebo přehrání celého seznamu), možnost nastavit automatický čas spuštění a zastavení přehrávání pomocí funkce časovače a také tři klávesové zkratky pro okamžitý přístup k vašim oblíbeným zvukům. Navigace mezi skladbami je rychlá díky vyhrazeným tlačítkům a kontrast obrazovky lze upravit podle vašich preferencí. |
Videoprezentace |
|
Vábnička na lov PNI CP480 |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-CP480 |
| Obecné vlastnosti | |
| LCD displej | Ano, 128 × 64 px |
| Přenos dat | Mini USB |
| Napájení | 12 V |
| Výstupní audio výkon | 50 W |
| Formát audio souborů | MP3 |
| Provozní teplota | -35°C ~ +80°C |
| Jazyk menu | Angličtina |
| Kompatibilní OS | Windows, Mac OS, Linux |
| Interní paměť | 0.5 GB |
| Obsah balení | |
| Vábnička (caller) | Ano |
| Datový kabel | Ano |
| Reproduktory | Ano, 2 ks |
| Uživatelský manuál | Ano |
| Montážní držák | Ano, 2 ks |
| Transportní pouzdro | Ano |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |















