LED rampa 1224mm, oranžová, 12-24V, 234x1W LED, ECE R65
Oranžová LED světelná rampa vhodná pro všechny typy vozidel. Je určená pro vozidla u kterých je kladen zvláštní důraz na výstražný efekt.
Součástí balení je i kabelový ovladač s přepínáním režimů a bezdrátový ovladač i s optickou signalizací zvoleného režimu (SRE6-WR).
Rampa má homologaci Class 2, což znamená že umí tzv. noční režim. (pohasnutí intenzity svícení)
Oba ovladače lze pak používat nezávisle.
Technické parametry:
• napájecí napětí 10 - 30 V
• výkon 234 W
• světelný zdroj: 234 x 1W LED
• 11 variant režimů výstražného problikávání včetně směrování
• homologace ECE R65, R10, Class 2
• rozměry: 1224 x 224 x 45 mm
• vodotěsná IP67
• pracovní teplota -40º - +65ºC
• uchycení na šrouby
• včetně nabíjecího bezdrátového dálkového ovládání s akumulátorem 4000mAh SRE6-WR (je součástí balení)
• připojení: napájecí kabel 5m zakončený volnými vodiči (+ kabeláž s drátovým ovladačem pro zapnutí + tlačítka pro přepínaní režimů)
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Homologace |
|
| Krytí |
|
| Napětí | 10-30V |
| Způsob připojení |
|
| Způsob upevnění |
|
| Délka | 1224 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 224 mm |
| Zástupce výrobce v EU | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupce v EU | info@stualarm.cz |












