LED světelná šipka 80X80 cm 12/24V 15X L2H, EN 12352
15 X LED MO152 EN12352 Třída L2H.
1500 cd každé světlo
Rozměry: 80x80 cm
12V Napájení na autobaterii
Šipka může být trvale připevněna k zadní části vozidla pomocí gumových držáků (součástí balení) nebo magnetickými držáky. Volitelné příslušenství.
Včetně ovladače. 3 funkce šipka doleva, doprava a výstražný kříž
| Homologace |
|
|---|---|
| Napětí | 12V |
| Doba svitu | O0 |
| Délka | 800 mm |
| Fotocitlivé spínací prvky | A0 |
| Indikátor napětí | I0 |
| Kmitočet | F1 |
| Kolorometrické vlastnosti | C2 |
| Mechanická pevnost | M1 |
| Plocha světelného pole | P0 |
| Retroreflexe | R0 |
| Systém upevnění | S0 |
| Tepelná odolnost | T2 |
| Třída výstražných světel | L2H |
| Výška | 800 mm |
| Výrobní společnost | P.P.H. STROBOS |
|---|---|
| Adresa | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS ul. Armii Krajowej4 32-540 Trzebinia NIP: PL628-223-49-81 |
| info@strobos.pl |






