Prodloužená záruka

Podmínky prodloužené záruky

Prodlužte si zákonnou záruku o 1 nebo 3 roky na vybrané zboží. Případné opravy po skončení zákonné záruky vám uhradíme my.

Platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky

Uhradíme opravu nebo vám vyplatíme časovou cenu zboží

Kdy vám prodloužená záruka pomůže?

Majáková rampa se jako na potvoru rozbije 2 měsíce po vypršení standardní záruky.
Uhradíme opravu.

Maják přestane z ničeho nic fungovat půlroku po vypršení zákonné záruky a nedá se opravit.
Vyplatíme časovou cenu zboží.

Na co se prodloužená záruka vztahuje?

Prodloužená záruka se vztahuje na všechny běžné poruchy, na které se vztahuje i standardní záruka. https://www.auto-majaky.cz/s/reklamacni-rad

Kolik mi vyplatíte v případě poruchy v prodloužené záruce?

V případě poruchy zařízení v prodloužené záruce vám uhradíme opravu. V případě, že zboží nelze opravit, vyplatíme vám časovou cenu zboží. Časová cena je nákupní cena zboží snížena o 1 % za každý měsíc, který uplynul od jeho koupě.

Příklad:

Maják za 10 000 Kč s prodlouženou zárukou o jeden rok. Půl roku po vypršení dvouleté zákonné záruky maják vypověděl službu. Jeho časová cena byla po 30 měsících 7 000 Kč*. V případě že nebude možné maják opravit tuto částku vyplatíme. Pokud by to možné bylo, nezaplatíte nic za opravu, diagnostiku ani náhradní díly.

* Časovou cenu jsme spočítali jako 10 000 Kč – 30 × 0,01 × 10 000 Kč

Jak si mohu prodlouženou záruku objednat?

U produktů, u kterých si lze prodloužit záruku, stačí v poli „Prodloužená záruka“ zvolit požadovanou délku záruky navíc. Můžete zvolit prodloužení o 1 nebo 3 roky. Cena zboží se automaticky navýší s ohledem na délku záruky navíc.

Co když zboží vrátím nebo reklamuji ještě v průběhu zákonné záruky?

V případě, že se zboží rozhodnete vrátit v zákonné 14 denní lhůtě, vrátíme vám i částku, kterou jste zaplatili za prodlouženou záruku. V případě reklamace a neopravitelné závady v zákonné 24 měsíční lhůtě vám vrátíme celou částku včetně navýšení o prodlouženou záruku. V případě výměny zboží za nové běží prodloužená záruka dále.