Video monitorovací sada NVR PNI-IPMAX3 ,4 kamery PNI House IPMAX POE 3 ,4 kabely, napájecí zdroj, myš a samolepicí podložka
PNI-IPMAX3 - Sada pro video dohled PNI House IPMAX POE 3, NVR se 4 porty POE, ONVIF a 4 3MP IP kamerami, venkovní, napájení přes Ethernet, detekce čipu, detekce pohybu, 4 kabely, napájecí zdroj, myš
Metody přístupu a kontrolyPNI House IPMAX POE 3 lze ovládat lokálně nebo vzdáleně z mobilních zařízení pomocí aplikace XMEye kompatibilní s Androidem a iOS a z počítače pomocí softwaru General CMS . Instalační soubor softwaru CMS naleznete na CD, které je součástí balení, nebo si jej můžete stáhnout z našich webových stránek v sekci Ke stažení na stránce produktu.
|
|
|
|
4 3MP kamery POE. Komprese videa H.265 s umělou inteligencíMonitorovací systém PNI House IPMAX POE 3 obsahuje záznamovou jednotku (NVR) a 4 kamery POE, které lze použít v interiéru i exteriéru. Systém nahrává obraz a zvuk prostřednictvím 4 POE 3MP kamer (2304 x 1296px) s vestavěným mikrofonem . Získáte neuvěřitelně jasný a čistý obraz v věrných barvách. 4 IR LED a svítilna (bílé světlo) zajišťují viditelnost v noci na vzdálenost až 15 metrů. Optimalizujte úložný prostor (podporuje až 8TB HDD, HDD není součástí balení) s kompresí videa H.265AI/H.265+ , nejnovější a nejúčinnější technologií komprese, bez ovlivnění kvality videa. |
Maximálně 9 kanálů 4K (8MP)Monitorovací systém PNI House IPMAX POE 3 podporuje připojení 4 POE kamer (přímým připojením ke 4 POE portům na NVR) nebo 9 POE kamer (přes POE switch) s maximálním rozlišením 8MP (4K) nebo síťové připojení 9 IP kamer s maximálním rozlišením 8MP (4K). |
|
|
|
konektoryMůžete připojit několik typů monitorů, zařízení je vybaveno výstupem HDMI a VGA . Videozáznamy uložené na pevném disku (HDD) instalovaném v NVR (HDD není součástí dodávky) lze stáhnout lokálně na USB flash disk, přes rozhraní USB 2.0 nebo vzdáleně přes internet, přímo do počítače. NVR lze k internetu připojit přes LAN port RJ45. POE (Napájení přes Ethernet)Pro současný přenos video signálu do NVR a napájení kamer je potřeba pouze jeden ethernetový kabel. Bezpečný, stabilní a spolehlivý přenos. Takže už žádné starosti s připojováním kamer a dlouhými koaxiálními kabely, které mohou ovlivnit kvalitu obrazu. Kamery fungují se síťovými kabely CAT5-CAT7 o délce až 100 metrů. Balení obsahuje 4 ethernetové kabely o délce 18,3 metrů. |
Snadná konfigurace a vzdálený přístup přes aplikaci XMEyeSkutečná konfigurace Plug and Play , velmi snadná instalace, konfigurace a ovládání. Můžete vzdáleně ovládat a prohlížet si obrazy v reálném čase nebo přehrávat nahrávky prostřednictvím telefonu, aplikace XMEye, softwaru CMS (Windows) nebo prohlížeče Internet Explorer. |
|
|
|
Detekce obličeje a lidského tvaruMonitorovací systém PNI House IPMAX POE 3 podporuje funkci identifikace lidského obličeje nebo lidského tvaru (v závislosti na připojených kamerách) a ukládá různé výrazy obličeje do vlastní paměti, na základě kterých si uživatel bude moci vybrat videozáznamy. |
Kompatibilní záznamová jednotkaPNI House IPMAX POE 3 podporuje připojení pevného disku s maximální kapacitou 8 TB. Doporučujeme jej používat pouze s pevnými disky určenými pro monitorovací systémy se zaručenou spolehlivostí, odolností a kvalitou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. |
|
Kompatibilní produkty
| PNI IP3POE kamera pro video dohled s IP, 3MP | Interní pevný disk Seagate SkyHawk HDD 1TB CCTV ST1000VX005 |
![]() |
![]() |
PNI-SPAD-06 - Samolepicí podložka modrá, příslušenství pro mobilní zařízení
|
|
Speciální lepidlo Sticky PadProtiskluzový držák je rychlý a snadný způsob, jak mít mobilní telefon po ruce, když jste v autě. Je vyroben ze speciálního a velmi odolného materiálu s dvojitou protiskluzovou úpravou. V držáku lze bezpečně uložit i další předměty, jako jsou sluneční brýle, zapalovače, klíče, sluchátka nebo Bluetooth zařízení. |
Extrémně lepící, vhodné na jakýkoli telefon nebo pouzdroProtiskluzovou podložku lze použít nespočetněkrát. Poté, co podložku ztratí své protiskluzové vlastnosti, lze ji vyprat, usušit a znovu získá původní čistotu. |
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-IPMAX3 |
| Barva DVR/NVR | Černá |
| Barva kamery | Bílá/Černá |
| DVR/NVR – vlastnosti | |
| Video vstupy | 4 × POE max. 4K |
| Video výstupy | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Rozlišení přehrávání | 2K (HDMI) / 1080P (VGA) |
| Rozlišení záznamu | 9 × max. 4K |
| Audio výstupy | 1 × 3,5 mm |
| Typ záznamu | Současný audio a video záznam |
| Komprese audia | G711A |
| Komprese videa | H.265AI / H.265+ |
| Úložiště | max. 1 × 8 TB HDD 3.5" |
| Síťové rozhraní | RJ45 10/100 Mbps |
| Aktualizace firmwaru | Ano, přes USB |
| Napájecí napětí | 48V / 2A |
| Spotřeba | 10 W (bez HDD) |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Rozměry | 255 × 220 × 43 mm |
| Počet kanálů | 9 digitálních |
| Varianty rozlišení záznamu / počet kanálů | 9 × max. 4K |
| Ovládání PTZ | Podporuje |
| USB porty | 2 × USB 2.0 |
| Vyhrazená aplikace | XMEye |
| Síť | Ano, RJ45 LAN port |
| Režimy záznamu | Manuální, při detekci pohybu, plánovaný |
| Detekce pohybu | Ano |
| Detekce čipu | Ano |
| Detekce lidské postavy | Ano |
| Kamera – vlastnosti | |
| Video systém | PAL/NTSC |
| Pixely | 2304 × 1296 |
| Video výstup | Digitální, přes RJ45 |
| Audio vstup | Vestavěný mikrofon |
| Minimální osvětlení | 0.01 Lux / F2.0 (Color), 0 Lux / F2.0 (IR on) |
| Stupeň krytí | IP66, kovové tělo |
| Dosah IR přísvitu | až 15 m |
| Rozměry | 70 × 190 × 65 mm |
| IR LED | 4 IR LED + Floodlight |
| Napájení | POE |
| Objektiv | 3.6 mm |
| Síťové rozhraní | RJ45 10/100Mps |
| Provozní teplota | -26°C ~ +80°C |
| Vyhrazená aplikace | XMEye |
| Rozlišení snímače | 3 MP |
| Obsah balení | |
| DVR / NVR | Ano |
| Kamery | 4× kamery pro vnitřní/venkovní použití |
| Propojovací kabely ke kamerám | 4 × 18,3 m |
| Napájecí adaptér NVR/DVR | 230V → 48V |
| CD software | Ano |
| Uživatelský manuál | Ano |
| USB myš | Ano |
PNI-SPAD-06 - Samolepicí podložka modrá, příslušenství pro mobilní zařízení
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-SPAD-06 |
| Výrobce | PNI |
| Hlavní vlastnosti | |
| Rozměry | 45 × 45 × 3 mm |
| Materiál | Plast |
| Barva | Modrá |
| Kompatibilní značka | Univerzální |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 48V |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 3MP |
| Maximální rozlišení | 2304x1296 |
| Aplikace | XMeye, General CMS |
| Uložiště | HDD max 8TB |
| Osvětlení | Infračervené, Bílé LED |
| Komprese videa |
|
| Video výstup |
|
| Rozhraní USB | 2× USB 2.0 |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |

















































