Sada bezdrátového video dohledu PNI House WiFi800 NVR a venkovní PNI kamery IP840
PNI-IP840 - PNI IP840 bezdrátová video monitorovací kamera, WiFi, PTZ, 8MP 4K, micro SD slot, samostatná, AI funkce, ONVIF, aplikace ICSee
|
|
IP kamera 8MPBezdrátová dohledová kamera PNI IP840 IP840 nabízí výjimečnou kvalitu obrazu. Rozlišení 8MP (3840 x 2160@12fps) a 8 LED diod společně přispívají k záznamům s co největším množstvím detailů a v přirozených barvách ve dne i v noci. Kameru lze dálkově ovládat z aplikace iCSee pro Android/iOS nebo z aplikace NVR, pokud je připojena k NVR. |
3 režimy osvětlení LEDKamera je vybavena 4 x infračervenými diodami LED a 4 x diodami LED s bílým světlem. V aplikaci můžete vybrat jeden ze 3 režimů osvětlení: Infračervený režim: rozsvítí se 4 IR diody LED. Nebo rozsviťte infračervené i bílé světlo současně. |
|
|
|
Detekce pohybuDohledová kamera PNI IP840 podporuje detekci pohybu a sledování pohybu s nastavitelnou citlivostí. Kdykoli kamera detekuje pohyb, obdržíte v aplikaci oznámení. |
Obousměrný zvuk, vestavěný mikrofon a reproduktorDíky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám dohledová kamera PNI IP840 umožňuje komunikovat v reálném čase s osobami před kamerou. Můžete mluvit s dětmi nebo domácími zvířaty na dvorku nebo pomocí kamery odpovídat kurýrovi. |
|
|
|
Ovládání otáčení a přibližování obrazu v aplikaciDohledová kamera PNI IP840 se může horizontálně otáčet o 355 stupňů, vertikálně naklánět o 90 stupňů a podporuje digitální zoom prostřednictvím aplikace iCSee. Díky tomu získáte nejširší možný dohled nad vaším prostorem. |
PNI-WIFI800 - Bezdrátový NVR PNI House WIFI800 8 kanálů 5MP nebo 4 kanály 4K 8MP hlasová výzva
|
|
NVR bezdrátové 4K UHDBezdrátový NVR PNI House WIFI800 podporuje maximálně 8 IP kamer s rozlišením 5MP a maximálně 4 8MP kamery 4K 3840 x 2160px. NVR je kompatibilní s kamerami PNI IP590, PNI IP840 a obecně s kamerami kompatibilními s protokolem ONVIF. NVR podporuje simultánní vícekanálové nahrávání v reálném čase, vzdálené přehrávání a konfiguraci a podporuje detekci obličeje a lidských tvarů (v závislosti na kameře). |
Snadné nastavení a vzdálený přístupVelmi snadná instalace, konfigurace a ovládání lokálně nebo vzdáleně. Budete moci dálkově ovládat a prohlížet obrázky v reálném čase nebo přehrávat záznamy prostřednictvím telefonu, PC nebo prohlížeče. Když systém detekuje pohyb, odešle textová upozornění prostřednictvím mobilní aplikace. Systém podporuje manuální, alarmovou, pohybovou detekci nebo naprogramovanou registraci. |
|
|
|
Kompatibilita s HDDBezdrátový NVR PNI House WIFI800 podporuje připojení pevného disku až 14 TB (2,5 palce) nebo microSD karty až 128 GB. Doporučujeme používat pouze vyhrazené pevné disky CCTV se spolehlivostí, odolností a kvalitou 24/7. |
Komprese videa H.265AI/H.265+H.265 zvyšuje šířku pásma a efektivitu úložiště; Podporuje vyšší rozlišení a nabízí delší dobu záznamu. Komprese videa H.265AI/H.265+ (kompatibilní s H.265/H.264). |
|
Video prezentace |
|
NVR wireless PNI House WIFI800 EN |
PNI-IP840 - PNI IP840 bezdrátová video monitorovací kamera, WiFi, PTZ, 8MP 4K, micro SD slot, samostatná, AI funkce, ONVIF, aplikace ICSee
| Kategorie | Hodnota |
|---|---|
| 🟦 Identifikace produktu | |
| Výrobce | PNI |
| Kód produktu | PNI-IP840 |
| Barva | Bílá |
| 🟦 Snímač obrazu | |
| Typ snímače | 1/2.7" CMOS |
| Rozlišení snímače | 8 MP |
| Maximální rozlišení | 3840 × 2160 |
| Objektiv | 3.6 mm |
| Minimální osvětlení | 0.001 Lux @ F1.2 |
| Úhel záběru | 90° |
| Chipset | NT98566 |
| 🟦 Video | |
| Komprese videa | H.265X (kompatibilní H.264+/H.264) |
| Snímková frekvence | 12 fps |
| Otočení obrazu | Vertikální / horizontální |
| Video frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Nastavení videa | Jas, Kontrast |
| Formát záznamu | AVI |
| 🟦 Audio | |
| Mikrofon | Integrovaný |
| Reproduktor | Integrovaný |
| 🟦 Síť | |
| Ethernet | Ano, 100/1000 Mbps RJ-45 |
| Wi-Fi | Ano |
| Frekvence WLAN | 2.4 GHz |
| Rychlost Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| ONVIF | Ano |
| 🟦 Obecné vlastnosti | |
| Pan/Tilt | Ano, H: 355° / V: 90° |
| LED | 4× IR + 4× bílé LED |
| Rozměry | 86 × 135 × 146 mm |
| Čistá hmotnost | 371 g |
| SD slot | MicroSD až 256 GB (není součástí) |
| Detekce pohybu | Ano |
| Záznam videa | Lokálně na SD + vzdáleně na NVR |
| IR dosvit | Až 15 m |
| Upozornění na mobil | Ano |
| Aplikace | iCSee |
| Detekce lidské postavy | Ano |
| Automatické otočení za pohybem | Ano |
| 🟦 Napájení | |
| Napětí | 12V / 1A |
| 🟦 Obsah balení | |
| Kamera | Ano |
| Napáječ | Ano |
| Manuál | Ano |
| Montážní šroubky | Ano |
| 🟦 Provozní parametry | |
| Montáž | Exteriér |
| Krytí | IP65 |
| Provozní teplota | −26 °C až +80 °C |
PNI-WIFI800 - Bezdrátový NVR PNI House WIFI800 8 kanálů 5MP nebo 4 kanály 4K 8MP hlasová výzva
| Kategorie / Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Identifikace produktu | |
| Kód produktu | PNI-WIFI800 |
| Výrobce | PNI |
| Obecné vlastnosti | |
| Počet video kanálů | 8 kanálů |
| Zobrazení na mobilu a PC | Android, iOS, Windows |
| Komprese videa | H.265AI / H.265+ |
| Rozlišení záznamu a počet kanálů | 8 kanálů 5MP / 4 kanály 4K (8MP) |
| Rozlišení přehrávání | 1080P (HDMI) |
| Výstupní rozlišení | HDMI (max. 1080P) |
| Kapacita úložiště | 1 × 14 TB 2,5" HDD / 1 × microSD karta max. 128 GB |
| Síťové rozhraní | RJ45 – 10/100/1000 Mbps |
| Video výstup | 1 × HDMI |
| USB rozhraní | 1 × USB 2.0 |
| Integrovaný monitor | Ne |
| Procesor | MSR621Q |
| Napájecí napětí | 12 V / 2 A |
| Rozměry | 170 × 120 × 35 mm |
| Hmotnost | 245 g |
| Vyhrazená aplikace | ICSee / XMEye |
| Slot pro SD kartu | Ano, microSD (max. 128 GB) |
| Frekvence Wi-Fi | 2,4 GHz (mezi NVR a kamerami) |
| Hlasové pokyny | Ano, vestavěný reproduktor |
| Obsah balení | |
| NVR | Ano |
| Myš | Ano |
| Napájecí adaptér | Ano |
| Uživatelský manuál | Ano |
| Krytí |
|
|---|---|
| Napětí | 12V |
| Způsob připojení |
|
| Použití | Venkovní |
| Speciální funkce |
|
| Rozlišení | 8MP |
| Maximální rozlišení | 3840×2160 |
| Aplikace | iCSee |
| Uložiště | Slot SD max256gb |
| Zorný úhel | 90° |
| Protokoly |
|
| Osvětlení | Infračervené, Bílé LED |
| Otáčení/Naklánění | Horizontálně 355°, Vertikálně 90° |
| Zástupce výrobce v EU | PNI |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Olteniei 26A, Piatra Neamt, Romania |
| E-mail zástupce v EU | contact@pni.ro |





















































