Mini LED rampa 412mm, oranžová, 60xLED, 12-24V, ECE R65, magnet
Oranžová miniaturní LED světelná rampa je díky svým rozměrům vhodná pro všechny typy vozidel. Je určená pro vozidla u kterých je kladen zvláštní důraz na výstražný efekt.
Technické parametry:
• napájecí napětí 12-24 V
• světelný zdroj: 60 výkonných LED
• 10 variant režimů výstražného problikávání včetně otočného režimu
• homologace ECE R10, ECE R65
• rozměry: 412 x 200 x 57 mm
• vodotěsná IP66
• uchycení na magnet
• připojení: kabel zakončený CL zástrčkou do zapalovače, délka kabelu: 3 m
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Homologace |
|
| Krytí |
|
| Napětí | 12/24V |
| Způsob připojení |
|
| Způsob upevnění |
|
| Délka | 412 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šířka | 199 mm |
| Zástupce výrobce v EU | STUALARM IMPORT, s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU | Na Křivce 1082/30, 10100 Praha 10 - Vršovice |
| E-mail zástupce v EU | info@stualarm.cz |














